اخبار اکاایران

به لئوناردو دی کاپریو در گرفتن اسکار کمک کنید! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد به لئوناردو دی کاپریو در گرفتن اسکار کمک کنید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

به لئوناردو دی کاپریو در گرفتن اسکار کمک کنید!
,[categoriy]

آکاایران: به لئوناردو دی کاپریو در گرفتن اسکار کمک کنید!

آکاایران لئوناردو دی کاپریو تا به حال نامزد دریافت شش جایزه ی اسکار شده است، اما نتوانسته هیچکدام از آن ها را دریافت کند؛ طوری که اگر چند سال اخیر در شبکه های اجتماعی گشت و گذار کرده باشید، مطمئنا جوک هایی را درباره ی این قضیه دیده اید. دی کاپریو امسال هم نامزد دریافت یک جایزه ی اسکار شده است و اگر بخواهیم به دیگر جوایز امسال او رجوع کنیم، می توانیم کم و بیش اسکار امسال او را تضمین کنیم. با این حال، برای اینکه به دریافت این جایزه ی دی کاپریو کمکی کرده باشید، می توانید بازی فلش او را بازی کنید.

به گزارش آکاایران

مینی گیم های بامزه ای در وسط بازی «خشم دی کاپریو» قرار داده شده اند.

بازی «خشم لئوناردو دی کاپریو» (Leonardo DiCaprio’s Rampage) با این جمله شروع می شود: “سلام؛ من لئوناردو دی کاپریو هستم و می خواهم حتما اسکار را برنده شوم.”

در این بازی فلش، باید با سرعت تمام دو کلید H و G را بزنید تا لئوناردو به دنبال اسکار بدود. در این مسابقه ی د ی کاپریو برای رسیدن به اسکار، او با شخصیت هایی مثل «برایان کرنستون»، «مت دیمن» یا «مایکل فاسبندر» هم بر می خورید. باید تا می توانید کلیدها را سریع تر فشار دهید و لئوناردو را به اسکار برسانید. در این میان هم جایزه های مختلفی مثل گلدن گلوب یا امی (Emmy) جمع می کنید که به امتیاز کلی تان اضافه می کند.

,[categoriy]

مینی گیم های بامزه ای هم در وسط این بازی قرار داده شده اند؛ مثلا باید از بین تمام نامزدهای اسکار، نامزد سیاه پوست را انتخاب کنید. اما نمی توانید، چون امسال اسکار هیچ نامزد سیاه پوستی ندارد!

انجام بازی Leonardo DiCaprio وقت زیادی از شما نمی گیرد؛ حتما سری به لینک زیر بزنید و بازی را امتحان کنید.

Leonardo DiCaprio’s Rampage

منبع: Gamespot

منبع :

به لئوناردو دی کاپریو در گرفتن اسکار کمک کنید! گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات