اخبار اکاایران

بازی Rise of the Tomb Raider جایزه ی انجمن نویسندگان آمریکا را دریافت کرد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازی Rise of the Tomb Raider جایزه ی انجمن نویسندگان آمریکا را دریافت کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازی Rise of the Tomb Raider جایزه ی انجمن نویسندگان آمریکا را دریافت کرد
,[categoriy]

آکاایران: بازی Rise of the Tomb Raider جایزه ی انجمن نویسندگان آمریکا را دریافت کرد

آکاایران بازی «خیزش توم ریدر» (Rise of The Tomb Raider) روز گذشته جایزه ی «انجمن نویسندگان آمریکا» (Writer’s Guild Awards) را دریافت کرد.

به گزارش آکاایران

بازی Rise of the Tomb Raider جایزه ی انجمن نویسندگان آمریکا را به دست آورد.

روز گذشته مراسم ویژه ی انجمن نویسندگان آمریکا برگزار شد و در طی آن بازی خیزش توم ریدر جایزه ی بهترین داستان را به دست آورد. باید به این موضوع اشاره کنیم که بازی های The Witcher 3: Wild Hunt ،Assassin’s Creed: Syndicate و Pillars of Eternity هم در نامزد دریافت این جایزه شده بودند. این جایزه به گروه نویسندگان نسخه ی جدید مجموعه بازی های توم ریدر اهدا شد.

لازم به ذکر است که سال گذشته بازی The Last of Us: Left Behind توانست این جایزه را به خودش اختصاص دهد. در سال گذشته بازی های Alien Isolation، Assassin’s Creed: Unity و Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom City هم نامزد دریافت این جایزه شده بودند.

  • ,[categoriy]
  • ,[categoriy]
  • ,[categoriy]
  • ,[categoriy]

در سال های قبل تر عنوان هایی مانند Uncharted 2، Assassin’s Creed: Brotherhood، Uncharted 3، Assassin’s Creed III: Liberation و The Last of Us برنده ی این جایزه شده بودند.

عنوان Rise of the Tomb Raider چند ماه پیش برای کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 عرضه شد و چند وقت پیش هم برای کامپیوترهای شخصی راهی بازار شد. این بازی در اواخر سال 2016 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع: GameSpot

منبع :

بازی Rise of the Tomb Raider جایزه ی انجمن نویسندگان آمریکا را دریافت کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات