اخبار اکاایران

اولین تریلر فصل ششم Game of Thrones را ببینید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اولین تریلر فصل ششم Game of Thrones را ببینید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اولین تریلر فصل ششم Game of Thrones را ببینید
,[categoriy]

آکاایران: اولین تریلر فصل ششم Game of Thrones را ببینید

آکاایران چند روز پیش شبکه ی HBO تعدادی از عکس های فصل آینده ی Game of Thrones را منتشر کرد که برای دوستداران این سریال اتفاق هیجان انگیزی بود؛ طبیعتا بسیاری از مشتاقان سریال هم اصلا عکس ها را نگاه نکردند تا داستان لو نرود و اتفاق های پیش رو را جلوتر نبینند؛ به قول معروف برای شان Spoil نشود.

به گزارش آکاایران حالا شبکه ی HBO اولین تریلر فصل آینده ی Game of Thrones را هم روی اینترنت پخش کرده است. ولی توصیه می کنیم اگر شما هم جزو همان دسته از افرادی هستید که نمی خواهند چیزی از داستان را جلوتر از پخش سریال ببینند، خواندن این خبر را متوقف کنید.

آن چه در این تریلر ۸۰ ثانیه ای می بینیم، تالار تاریکی است با ستون هایی که مملو از حفره هستند. این «تالار صورتکها» یا همان Hall of Faces است. در هر حفره، ماسکی از صورت یکی از شخصیت های داستان قرار گرفته. چشمان همه کاملا بسته است و هر زمان که دوربین از روی یکی شان عبور می کند، دیالوگی را نطق می کنند؛ دیالوگ هایی سرشار از افشاگری در مورد اتفاق های پیش رو.

تعدادی از این شخصیت ها در قسمت های گذشته مرده بودند و البته چند شخصیتی که در انتها دوربین از روی آن ها عبور می کند، تا اینجای کار هنوز زنده هستند!

سریال Game of Thrones تا به این جا یکی از موفق ترین سریال های تلویزیونی بوده. این سریال بر اساس داستانی به نام «نغمه ی یخ و آتش» (A Song of Ice and Fire) ساخته شده که «جورج آر. آر. مارتین» (George R. R. Martin) آن را نوشته بود. نویسندگان فیلمنامه اش «دیوید بنیوف» (David Benioff) و «دی. بی. وایس» (D. B. Weiss) هستند. این سریال از فروردین ۱۳۹۰ از شبکه ی تلویزیونی HBO پخش می شود و ششمین فصل آن در شرف نمایش است.

اولین تریلر فصل ششم Game of Thrones را تماشا کنید

منبع: The Verge

منبع :

اولین تریلر فصل ششم Game of Thrones را ببینید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات