ایکس باکس

آکاایران: Red Dead Redemption را روی ایکس باکس وان بازی کنید

آکاایران بازی Red Dead Redemption از جمله بازی هایی به شمار می رود که کاربران دوست دارند آن را روی ایکس باکس وان تجربه کنند. به نظر می رسد که این عنوان مدتی دیگر از طریق روش «اجرای بازی های ایکس باکس 360 روی ایکس باکس وان» (Backward Compatibility) روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت اجرا شود.

به گزارش آکاایران

به نظر می رسد که می توان عنوان Red Dead Redemption را روی ایکس باکس وان بازی کرد.

بازی Red Dead Redemption یکی از بهترین بازی های ساخته شده توسط استودیوی «راک استار» (Rock Star) به حساب می آید که در سال 2010 راهی بازار شد و توانست جایزه ی بهترین بازی سال را هم به خودش اختصاص دهد. در حالی که هنوز اجرای این بازی روی ایکس باکس وان تایید نشده، به نظر می رسد که بسیاری از کاربران توانسته اند این بازی را روی کنسول خودشان تجربه کنند.

برای اجرای این بازی روی ایکس باکس وان در ابتدا باید آن را با قیمت 29.99 دلار از فروشگاه ایکس باکس خریداری کنید. اگر قبلا این عنوان را برای «ایکس باکس 360» (Xbox 360) به صورت دیجیتالی خریداری کرده باشید، بازی در پروفایل شما قرار گرفته و تنها باید آن را دانلود کنید.

ایکس باکس

اجرای بازی Red Dead Redemption روی کنسول ایکس باکس وان

با دانلود این بازی می توانید آن را روی «ایکس باکس وان» (Xbox One) خود اجرا کنید. البته هنوز نسخه ی فیزیکی این عنوان روی کنسول ایکس باکس وان اجرا نمی شود و باید منتظر خبرهای بعدی پیرامون این موضوع باشیم.

قابلیت اجرای بازی های ایکس باکس 360 روی ایکس باکس وان در E3 سال 2015 معرفی شد و در پاییز امسال به شکل رسمی به ایکس باکس وان اضافه شد و تا این لحظه عنوان های مختلفی را می توان بازی کرد.

مایکروسافت تا چند ماه گذشته لیست بازی های کنسول ایکس باکس 360 که روی ایکس باکس وان اجرا می شدند را اعلام می کرد، اما به تازگی گفته که دیگر این کار را نمی کند و اگر کاربران بازی ها را روی ایکس باکس 360 خریداری کرده باشند به صورت خودکار آن ها در پروفایل خودشان در ایکس باکس وان مشاهده خواهند کرد.

ایکس باکس

اجرای بازی Red Dead Redemption روی کنسول ایکس باکس وان

به همین دلیل احتمال دارد که بازی Red Dead Redemption هم به جمع بازی هایی پیوسته باشد که می توان آن ها را روی ایکس باکس وان اجرا کرد؛ اما بد نیست که منتظر تایید رسمی این خبر باشیم. همچنین مشخص شده که چند بازی دیگر از جمله Tekken Tag Tournament 2، Halo Wars، Castlevania: Symphony of the Night، Left 4 Dead 2 و Alan Wake’s American Nightmare هم روی ایکس باکس وان قابل اجرا هستند. در ادامه می توانید تصاویر منتشر شده از این بازی ها که روی ایکس باکس وان اجرا می شوند را مشاهده کنید:

در ادامه می توانید ویدیوی اجرای بازی Red Dead Redemption روی کنسول ایکس باکس وان را ببینید:

منبع: Polygon

منبع :

تبلیغات