فصل پنجم خانه پوشالی

فصل پنجم House of Cards در سال 2017 پخش خواهد شد - آکا

آکاایران: فصل پنجم House of Cards در سال 2017 پخش خواهد شد

آکاایران نت فلیکس (Netflix) در نظر دارد فصل پنجم سریال «خانه ی پوشالی» (House of Cards) را در سال ۲۰۱۷ روی آنتن ببرد؛ این در حالی است که «باو ویلیمون» (Beau Willimon)، خالق و تهیه کننده ی اصلی خانه ی پوشالی قصد ترک این پروژه را دارد.

به گزارش آکاایران

نت فلیکس در بیانیه ای از ویلیمون و سریال خانه ی پوشالی که جایزه ها و نقدهای مثبت متعددی به دست آورده، تقدیر کرد

نت فلیکس و MRC که شرکت تهیه کننده ی خانه ی پوشالی است، درصد زیادی از موفقیت سریال در جذب مخاطب و تحسین منتقدان را مدیون زبان قوی ویلیمون در روایت این درام سیاسی هستند. نمایش فصل چهارم سریال خانه ی پوشالی از اسفند ماه آغاز می شود و از همین حالا شرکت های تهیه کننده در حال تدارک ساخت فصل پنجم این سریال هستند تا برای پخش در سال ۲۰۱۷ آماده باشد.

نت فلیکس در بیانیه ای از ویلیمون و سریال خانه ی پوشالی که جایزه ها و نقدهای مثبت متعددی به دست آورده، تقدیر کرد؛ ویلیمون هم متقابلا گفت که «این پروژه باعث افتخار او بوده» اما هیچ اطلاعاتی درباره ی کارهای بعدی خود اعلام نکرد. از سوی دیگر شنیده شده که ویلیمون به خواست خودش این پروژه را ترک نمی کند و قضیه های دیگری در پشت پرده جریان داشته اند که باعث نارضایتی او شده اند.

هنوز مشخص نیست که چه کسی جای ویلیمون را در روند تولید سریال خانه ی پوشالی خواهد رفت.

پخش این سریال تلویزیونی از سال ۲۰۱۳ شروع شده و «کوین اسپیسی» (Kevin Spacey) و «رابین رایت» (Robin Wright) در آن نقش آفرینی کرده اند.

منبع: GameSpot

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تاریخ آغاز فصل 6 house of cards , خانه پوشالی فصل پنجم , فصل پنجم خانه پوشالی

تبلیغات