فصل پنجم House of Cards در سال 2017 پخش خواهد شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فصل پنجم House of Cards در سال 2017 پخش خواهد شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فصل پنجم House of Cards در سال 2017 پخش خواهد شد

آکاایران: فصل پنجم House of Cards در سال 2017 پخش خواهد شد

آکاایران نت فلیکس (Netflix) در نظر دارد فصل پنجم سریال «خانه ی پوشالی» (House of Cards) را در سال ۲۰۱۷ روی آنتن ببرد؛ این در حالی است که «باو ویلیمون» (Beau Willimon)، خالق و تهیه کننده ی اصلی خانه ی پوشالی قصد ترک این پروژه را دارد.

به گزارش آکاایران

نت فلیکس در بیانیه ای از ویلیمون و سریال خانه ی پوشالی که جایزه ها و نقدهای مثبت متعددی به دست آورده، تقدیر کرد

نت فلیکس و MRC که شرکت تهیه کننده ی خانه ی پوشالی است، درصد زیادی از موفقیت سریال در جذب مخاطب و تحسین منتقدان را مدیون زبان قوی ویلیمون در روایت این درام سیاسی هستند. نمایش فصل چهارم سریال خانه ی پوشالی از اسفند ماه آغاز می شود و از همین حالا شرکت های تهیه کننده در حال تدارک ساخت فصل پنجم این سریال هستند تا برای پخش در سال ۲۰۱۷ آماده باشد.

نت فلیکس در بیانیه ای از ویلیمون و سریال خانه ی پوشالی که جایزه ها و نقدهای مثبت متعددی به دست آورده، تقدیر کرد؛ ویلیمون هم متقابلا گفت که «این پروژه باعث افتخار او بوده» اما هیچ اطلاعاتی درباره ی کارهای بعدی خود اعلام نکرد. از سوی دیگر شنیده شده که ویلیمون به خواست خودش این پروژه را ترک نمی کند و قضیه های دیگری در پشت پرده جریان داشته اند که باعث نارضایتی او شده اند.

هنوز مشخص نیست که چه کسی جای ویلیمون را در روند تولید سریال خانه ی پوشالی خواهد رفت.

پخش این سریال تلویزیونی از سال ۲۰۱۳ شروع شده و «کوین اسپیسی» (Kevin Spacey) و «رابین رایت» (Robin Wright) در آن نقش آفرینی کرده اند.

منبع: GameSpot

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله فصل پنجم House of Cards در سال 2017 پخش خواهد شد شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تاریخ آغاز فصل 6 house of cards , خانه پوشالی فصل پنجم , فصل پنجم خانه پوشالی

فصل پنجم House of Cards در سال 2017 پخش خواهد شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات