پیشنهاد فیلم برداری بخش هایی از قسمت نهم جنگ ستارگان در فضا - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیشنهاد فیلم برداری بخش هایی از قسمت نهم جنگ ستارگان در فضا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پیشنهاد فیلم برداری بخش هایی از قسمت نهم جنگ ستارگان در فضا
,[categoriy]

آکاایران: پیشنهاد فیلم برداری بخش هایی از قسمت نهم جنگ ستارگان در فضا

آکاایران کارگردان قسمت نهم جنگ ستارگان، کالین ترورو (Colin Trevorrow) در جشنواره ی فیلم ساندنس (Sundance) بیان کرد که امیدوار است بتوانند حداقل قسمت های هرچند کوتاهی از قسمت نهم این فیلم را در فضا فیلم برداری کنند. ترورو این پیشنهاد خود را به شرکت سازنده ی فیلم، دیزنی (Disney) اعلام کرده اما هنوز پاسخی از آن ها دریافت نکرده است.

به گزارش آکاایران

طبق اظهارات کارگردان ها و شرکت دیزنی، قسمت های هفتم و هشتم جنگ ستارگان هم با دوربین آیمکس فیلم برداری می شوند.

کالین ترورو در سال ۲۰۱۵ فیلم Jurassic World را ساخته بود.

پیش از ترورو، کریستوفر نولان (Christopher Nolan) هم قصد داشت قسمت هایی از فیلم Interstellar را در فضا فیلم برداری کند که محقق نشد. نولان برای ساخت Interstellar از قسمت هایی مخفی از ناسا و سازمان اسپیس ایکس (SpaceX) بازدید کرده بود.

به علاوه ترورو تاکید دارد که قسمت نهم Star Wars را با دوربین های آیمکس (iMax) فیلم برداری کند، نه  دیجیتال؛ او به شوخی در توجیه این پیشنهاد گفت: “دوره ی فیلم برداری دیجیتال به سر آمده.”

طبق اظهارات کارگردان ها و شرکت دیزنی، قسمت های هفتم و هشتم جنگ ستارگان هم با دوربین آیمکس فیلم برداری می شوند.

قسمت هفتم این مجموعه تحت عنوان Star Wars: The Force Awakens مدتی پیش اکران شد و رکوردهای متعددی را در سطح بین المللی ثبت کرد.

منبع: The Verge و GameSpot

منبع :

پیشنهاد فیلم برداری بخش هایی از قسمت نهم جنگ ستارگان در فضا گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات