ساخت قسمت بعدی ترمیناتور به تعویق افتاد - آکا

آکاایران: ساخت قسمت بعدی ترمیناتور به تعویق افتاد

آکاایران اگر شما هم از معدود طرفداران پروپاقرص سری فیلم های ترمیناتور (Terminator) هستید و منتظر قسمت بعدی، باید مدتی صبر کنید. چون این طور که پیداست قسمت جدید به این زودی ها ساخته نمی شود.

به گزارش آکاایران شرکت پارامونت (Paramount) که ساخت قسمت بعدی سری فیلم های ترمیناتور را بر عهده داشته، گویا این روزها ترجیح داده که این فیلم را از برنامه های در دست ساخت اش حذف کند و به جای آن فیلم نگهبان ساحلی (Baywatch) را در اولویت تولید قرار داده است. دواین جانسن (Dwayne Johnson) در فیلم نگهبان ساحلی بازی خواهد کرد.

کامرون دو قسمت ابتدایی ترمیناتور را کارگردانی کرده بود که اولی به اسم «ترمیناتور» در سال 1984 و دومی به نام «ترمیناتور: روز داوری» در سال 1991 اکران شد. 

پیش از این تغییرات، پارامونت این طور برنامه ریزی کرده بود که «ترمیناتور 2» را روز 29 اردیبهشت سال آینده اکران کند.

به دنبال اکران ناموفق «ترمیناتور جنسیس» (Terminator Genisys) در خرداد ماه گذشته و نقدهای منفی مکرری که روی آن نوشته شد، دست اندرکاران تولید نسبت به ساخت قسمت بعدی محتاط تر شدند و در مهر ماه نشریه ی Hollywood Reporter اعلام کرد که تولید قسمت های بعدی به علت عدم فروش خوب در گیشه ها به تعویق می افتد. علاوه بر این ها قرار بود «ترمیناتور 3» در سال 2018 اکران شود که اصلا تا این لحظه صحبتی هم از آن در میان نیست.

جیمز کامرون (James Cameron) در نظر دارد تا تولید قسمت های بعدی را برای اکران در 2019 دوباره در دست بگیرد. کامرون دو قسمت ابتدایی ترمیناتور را کارگردانی کرده بود که اولی به اسم «ترمیناتور» در سال 1984 و دومی به نام «ترمیناتور: روز داوری» در سال 1991 اکران شد.

منبع: The Verge

منبع :

تبلیغات