جدیدترین تریلر فیلم بتمن در مقابل سوپرمن را ببینید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جدیدترین تریلر فیلم بتمن در مقابل سوپرمن را ببینید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جدیدترین تریلر فیلم بتمن در مقابل سوپرمن را ببینید
,[categoriy]

آکاایران: جدیدترین تریلر فیلم بتمن در مقابل سوپرمن را ببینید

آکاایران فیلم « بتمن در مقابل سوپرمن » (Batman v. Superman: Dawn of Justice) قطعا یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۱۶ خواهد بود که می تواند میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا را راهی سینما کند. در حالی که تا این لحظه تریلرهای مختلفی از این فیلم منتشر شده، «زک اسنایدر» (Zack Snyder) کارگردان این فیلم تریلر جدیدتری را در صفحه ی توییتر خودش منتشر کرده است.

به گزارش آکاایران

فیلم «بتمن در مقابل سوپرمن» در تاریخ ۶ فروردین ماه (۲۵ مارس) اکران می شود.

در این فیلم بازیگرانی مانند «بن افلک» (Ben Affleck) در نقش «بتمن» و «هنری کویل» (Henry Cavill) در نقش «سوپرمن» و «گل گدوت» (Gal Gadot) در نقش «زن شگفت انگیز» به ایفای نقش می پردازند. در جدیدترین تریلر منتشر شده از این فیلم دو شخصیت بروس وین و کلارک کنت روبه روی یکدیگر قرار می گیرند و به نظر می رسد که به نوعی برای هم خط و نشان می کشند.

در این تریلر که از سوی اسنایدر منتشر شده، رابطه ی بین بت من و سوپرمن به مراحل حساسی می رسد و این دو شخصیت خودشان را برای مبارزه با یکدیگر آماده می کنند.

فیلم «بتمن در مقابل سوپرمن» در تاریخ ۶ فروردین ماه (۲۵ مارس) اکران می شود. در ادامه می توانید جدیدترین تریلر این فیلم را مشاهده کنید:

منبع: Twitter

منبع :

جدیدترین تریلر فیلم بتمن در مقابل سوپرمن را ببینید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات