بازی Candy Crush Jelly Saga معرفی شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازی Candy Crush Jelly Saga معرفی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازی Candy Crush Jelly Saga معرفی شد
,[categoriy]

آکاایران: بازی Candy Crush Jelly Saga معرفی شد

آکاایران استودیوی King Digital Entertainment قسمت جدیدی از مجموعه بازی های «کندی کراش» (Candy Crush) با نام Jelly Saga را معرفی کرد. این بازی هم اکنون روی فروشگاه های گوگل پلی، اپل استور و فروشگاه ویندوز برای سیستم های اندروید، iOS و ویندوزی عرضه شده است.

به گزارش آکاایران

بازی Candy Crush Jelly Saga بیش از ۱۲۰ مرحله و دو مود جدید را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در بازی Candy Crush Jelly Saga یک دنیای ژله ای جدید پیش روی بازی کننده ها قرار می گیرد. همچنین شخصیت تازه ای در این بازی معرفی می شود که «جنی» (Jenny) نام دارد و دست به ماجراجویی جدیدی در سرزمین این بازی می زند.

دو مود جدید هم در این عنوان معرفی شده که «جلی» (Jelly) و «باس» (Boss) نام دارند. در مود «جلی» بازی کننده ها باید آبنبات ها و ژله ها را در ردیف های یکسان قرار دهند تا بتوانند بازی را پیش ببرند و امتیاز بیشتری به دست بیاورند. در مود «باس» هم بازی کننده ها با «ملکه ی ژله ای» (Jelly Queen) بازی می کنند. در این حالت بازی کننده باید مهارت خودش را آزمایش کند تا ببیند می تواند ملکه ی ژله ای را شکست دهد یا خیر. این بازی جدید شامل ۱۲۰ مرحله می شود.

لازم به ذکر است که استودیوی King Digital Entertainment چند ماه پیش توسط شرکت اکتیویژن سازنده ی مجموعه بازی های «ندای وظیفه» (Call of Duty) با قیمت ۵٫۹ میلیارد دلار خریداری شد. بازی «کندی کراش» به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های شبکه ی اجتماعی فیسبوک و موبایل به شمار می رود.

در ادامه می توانید تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

  • ,[categoriy]
  • ,[categoriy]
  • ,[categoriy]
  • ,[categoriy]
  • ,[categoriy]

دانلود Candy Crush Jelly Saga از فروشگاه گوگل پلی

دانلود Candy Crush Jelly Saga از فروشگاه اپل استور

دانلود Candy Crush Jelly Saga از فروشگاه ویندوز

منبع: GameSpot

منبع :

بازی Candy Crush Jelly Saga معرفی شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات