اخبار اکاایران

Resident Evil 2 از نو ساخته می شود - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Resident Evil 2 از نو ساخته می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Resident Evil 2 از نو ساخته می شود
,[categoriy]

آکاایران: Resident Evil 2 از نو ساخته می شود

آکاایران چند ماه پیش بود که استودیوی کپکام خبر ساخته شدن نسخه ی بازسازی شده ی بازی «رزیدنت اویل 2»( Resident Evil 2 ) را اعلام کرد. این شرکت به تازگی گفته که این نسخه از ابتدا ساخته خواهد شد و تنها یک بازی با کیفیت HD نخواهد بود.

شرکت کپکام اعلام کرد که بازی رزیدنت اویل 2 را از ابتدا می سازد.

به گزارش آکاایران این شرکت که تا مدتی دیگر نسخه ی بازسازی شده ی عنوان «رزیدنت اویل زیرو» را راهی بازار می کند، پروژه ی ساخت بازی رزیدنت اویل 2 را هم آغاز کرده است. کپکام گفته که این عنوان از اول ساخته خواهد شد و هیچ بخش از آن بازسازی نمی شود.

«استوارت ترنر»(Stuart Turner) مسئول بخش بازاریابی کپکام پستی در توییتر ارسال کرده و گفته:”بازی رزیدنت اویل 2 از ابتدا ساخته خواهد شد و هیچ بخشی از آن بازسازی نمی شود.” با این حساب بازی کننده ها یک عنوان کاملا جدید و با کیفیت را مشاهده می کنند. البته از آنجایی که این بازی یکی از محبوب ترین قسمت های مجموعه بازی های رزیدنت اویل به شما می رود، علاقه مندان از این اقدام کپکام استقبال خواهند کرد.

شخصیت های «لیون کندی» (Leon Kennedy) و «کلیر ردفیلد» (Claire Redfield) برای اولین بار در این بازی به نمایش درآمدند.

درحالی که کپکام رو به بازسازی بازی های قدیمی خودش آورده، بسیاری از علاقه مندان منتظر عرضه ی بازی رزیدنت اویل 7 هستند. این شرکت قبلا گفته بود که بازی کننده ها می توانند منتظر نسخه ی هفتم این مجموعه بازی ها باشند.

منبع: Uber Gizmo

 

منبع :

Resident Evil 2 از نو ساخته می شود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات