loading...
سونی اولین اپ ییام رسان خود را عرضه کرد - آکا

آکاایران: سونی اولین اپ ییام رسان خود را عرضه کرد

آکاایران سونی دیروز در کنار بروزرسانی نرم افزار PlayStation App، اپ پیام رسان جدیدی هم عرضه کرده است.

به گزارش آکاایران

برای استفاده از نرم افزار PlayStation Messages نیاز به یک حساب کاربری شبکه ی پلی استیشن دارید.

در حالی که اپ PlayStation App، قابلیت هایی مثل استفاده به عنوان صفحه ی دوم پلی استیشن4 یا دیدن پست های دوستان در شبکه ی پلی استیشن را دارد، به عنوان یک اپ پیام رسان هم استفاده می شود. با این حال، افراد برای اینکه بخواهند توسط این اپ برای یکدیگر پیغام بفرستند، باید رابط کاربری بسیار بد PlayStation App را تحمل کنند. شرکت سونی دیروز این اپ را بروزرسانی کرد تا کسانی که می خواهند از طریق PlayStation App پیغام بفرستند را به نرم افزار جدید PlayStation Messages سوق دهد.

سونی اولین اپ ییام رسان خود را عرضه کرد - آکا

با استفاده از اپ پلی استیشن می توان حساب های کاربری بازی سازان را دنبال کرد و پست های آن ها را دید.

قابلیت فرستادن و دریافت پیام از نرم افزار PlayStation App از دیروز حذف شد. نرم افزار جدید PlayStation Messages از این پس وظیفه ی دریافت و فرستادن پیغام را بین کسانی که در شبکه ی پلی استیشن حساب کاربری دارند بر عهده خواهد گرفت.

سونی اولین اپ ییام رسان خود را عرضه کرد - آکا

دریافت و ارسال پیغام در اپ PlayStation Messages راحت شده است.

با استفاده از این اپ، می توان پیغام های متنی یا صوتی فرستاد. امکان فرستادن عکس هم وجود دارد. سونی هم چنین استیکرهایی که اخیرا به نرم افزار پیغام رسان پلی استیشن4 اضافه کرده بود را به این اپ آورده است. این استیکرها مربوط به بازی هایی مثل «آخرین ما» یا «آنچارتد 4» هستند. امکان راه اندازی گروه هایی تا صد عضو هم در این نرم افزار وجود دارد. در نتیجه احتمالا گروه های تروریستی از این پس دیگر برای ارسال و دریافت پیغام٫ نیازی به کنسول بازی هم نخواهند داشت!

سونی اولین اپ ییام رسان خود را عرضه کرد - آکا
سونی اولین اپ ییام رسان خود را عرضه کرد - آکا

منبع: AppAdvice

منبع :

تبلیغات