بازسازی Day of the Tentacle فروردین عرضه و Full Throttle هم بازسازی می شود - آکا

آکاایران: بازسازی Day of the Tentacle فروردین عرضه و Full Throttle هم بازسازی می شود

آکاایران در طول مراسم PlayStation Experience دیشب، استودیوی بازی سازی دابل فاین، خبر از عرضه ی نسخه ی بازسازی شده ی بازی Day of the Tentacle داد. این بازی که در سبک ماجراجویی اشاره و کلیک ساخته شده، قرار است در مارس سال 2016 میلادی (اسفند تا فروردین سال آینده)، برای پلتفرم های پلی استیشن4، پلی استیشن ویتا و رایانه های شخصی عرضه شود.

به گزارش آکاایران

دو بازی Day of the Tentacle و Full Throttle از عناوین مهم عصر طلایی بازی های ماجراجویی هستند.

استودیوی بازی سازی دابل فاین، در کنار رونمایی از تاریخ عرضه ی Day of the Tentacle Remastered هم چنین از بازسازی یکی دیگر از عناوین ماجرایی قدیمی ساخته ی این شرکت خبر داد. طبق گفته ی دابل فاین، بازی Full Throttle هم برای پلی استیشن4 و پلی استیشن ویتا بازسازی خواهد شد.

بازی Full Throttle Remastered قرار است طراحی هایی کاملا جدید و تصاویر پس زمینه ای با وضوح تصویر بالا داشته باشد. هر فریم انیمیشن های این بازی ماجراجویی قدیمی، قرار است دوباره توسط دست رنگ آمیزی شوند. موسیقی و صدای بازی هم با کیفیت بالاتری بازسازی خواهد شد.

بازی Full Throttle در سال 1995 عرضه شده و یک بازی ماجراجویی کلاسیک است.

دابل فاین خبر دیگری هم داشت. این استودیو بازی جدیدی به اسم Psychonauts in The Rhombus of Ruin را مختص هدست واقعیت مجازی PlayStation VR رونمایی کرد. قرار است این بازی جدید، شماره ی اول بازی Psychonauts را به قسمت دوم اش متصل کند.

می توانید در ادامه تریلری از بازسازی Day of The Tentacle ببینید. این بازی در سال 1993 عرضه شده و به عنوان یکی از بهترین و خنده دارترین عناوین ماجراجویی شناخته می شود.

کلیپ کوتاه زیر را هم که مربوط به بازی Psychonauts جدید است. دابل فاین با عکس روی نشریه ی تایم و سازنده ی Oculus شوخی کرده است.

منبع: Gematsu

منبع :

تبلیغات