loading...
شکایت از سریال The Big Bang Theory به خاطر یک شعر - آکا

آکاایران: شکایت از سریال The Big Bang Theory به خاطر یک شعر

آکاایران اگر سریال The Big Bang Theory را دیده باشید، احتمالا با آهنگ Soft Kitty آشنایی دارید. این شعر تا به امروز چند باری در سریال خوانده شده است. با این حال، خواندن همین شعر هم دردسرهایی را برای شبکه ی CBS، سازنده ی سریال The Big Bang Theory به همراه داشته است. فرزندان شاعر Soft Kitty از شبکه ی CBS به دلیل استفاده از شعر مادرشان شکایت کرده اند.

به گزارش آکاایران

فعلا وضعیت حقوقی شعر مشخص نیست، اما اگر «ادیث نیولین» صاحب قانونی شعر باشد، فرزندان اش پول خوبی به جیب خواهند زد.

دکتر «شلدن کوپر» (Sheldon Cooper)، یکی از شخصیت های اصلی سریال، با شعر Soft Kitty آرام می شود. او هم چنین تصور می کند که با خواندن این شعر برای هر کسی، می تواند آن ها را آرام و بیماری های شان را برطرف کند. از «لئونارد»، دوست و هم خانه ی شلدن گرفته تا «پنی»، همسایه ی او، شعر Soft Kitty را برای شلدن خوانده اند.

شعر Soft Kitty به قدری بین طرفداران سریال The Big Bang Theory محبوب شد که شبکه ی CBS، شروع به فروش عروسک، تی شرت، لیوان و محصولاتی مشابه بر اساس این شعر کرده است.

شعر Soft Kitty را «ادیث نیولین» نوشته است. فرزندان او اخیرا از شبکه ی CBS به دلیل استفاده از این شعر بدون اجازه ی آن ها و هم چنین ساخت محصولاتی بر اساس آن شکایت کرده اند.

از گوشه و کناری شنیده می شود که شعر Soft Kitty در کتابی به اسم Songs for the Nursery School چاپ شده است و شرکت «برادران وارنر» هم حق استفاده از این شعر را از شرکت Willis Music خریده است. شرکت Willis Music ناشر کتابی است که شعر Soft Kitty در آن چاپ شده.

فعلا وضعیت حقوقی شعر مشخص نیست، اما اگر «ادیث نیولین» صاحب قانونی شعر باشد، فرزندان اش پول خوبی به جیب خواهند زد.

منبع: Digital Trends

منبع :

تبلیغات