در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری ندارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری ندارد
بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری ندارد - آکا

آکاایران: بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری ندارد

آکاایران جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم های «جنگ ستارگان» به قدری بزرگ و محبوب شده است که انتظار دارید شرکت دیزنی از هر راه و روشی برای درآمدزایی از طریق این فیلم استفاده کند. با این حال، الکترونیک آرتز، سازنده ی جدیدترین بازی جنگ ستارگان، گفته است که هیچ محتوای دانلودی بر اساس فیلم Star Wars: The Force Awakens عرضه نخواهند کرد.

به گزارش آکاایران

بازی Star Wars: Battlefront برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه شده است.

در حال حاضر، شرکت دیزنی اقدام به عرضه ی روبات ها و عروسک هایی مختص فیلم The Force Awakens و برای بازی Disney Infinity کرده است. بازی Star Wars: Battlefront هم به خوبی فروخته است و بازی کننده های زیادی فعلا خود را با آن سرگرم نگه داشته اند. محبوبیت فیلم جدید جنگ ستارگان هم این بازی کننده ها را برانگیخته است تا به شبکه های الکترونیک آرتز حمله بیاورند و از آن ها بخواهند تا بازی Star Wars: Battlefront را با محتوایی مختص فیلم The Force Awakens بروزرسانی کند.

بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری ندارد - آکا

بازی Star Wars: Battlefront را می توان هم با دوربین اول شخص و هم با دوربین سوم شخص بازی کرد.

سازندگان بازی جدید جنگ ستارگان در توییتر گفته اند که تمرکز آن ها روی سه گانه ی اصلی این مجموعه است؛ یعنی فقط روی سه قسمت چهارم، پنجم و ششم کار خواهند کرد. در نتیجه قرار نیست قسمت هفتم جنگ ستارگان را وارد بازی Star Wars: Battlefront کنند.

الکترونیک آرتز در توییتر گفته است که “در این شماره ی Battlefront” خبری از محتوای فیلم جدید نخواهد بود. یعنی این طور که به نظر می رسد، الکترونیک آرتز مشغول ساخت شماره ی بعدی این بازی است. با این حال، این شرکت از همین حالا چهار محتوای دانلودی بزرگ را برای Star Wars: Battlefront پیش فروش کرده است. پس به همین زودی ها منتظر عرضه ی شماره ی بعدی Battlefront نباشید.

منبع: Ubergizmo

منبع :

بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری ندارد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات