فروش نیرو برمی خیزد در 12 روز به 1 میلیارد دلار رسید - آکا

آکاایران: فروش نیرو برمی خیزد در 12 روز به 1 میلیارد دلار رسید

آکاایران فیلم پر طرف دار جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد باز هم توانست رکورد دیگری برای خود ثبت کند.

به گزارش آکاایران

این طور که پیش می رود، به نظر می رسد نیرو برمی خیزد می تواند رکورد آواتار را هم بشکند.

با توجه به میزان محبوبیت سه گانه ی اصلی جنگ ستارگان، تعجبی ندارد که نیرو برمی خیزد هم تا این حد سر و صدا به پا کرده، مخصوصا وقتی که از اکران آخرین فیلم جنگ ستارگان حداقل ده سال می گذرد. اگر به عنوان طرف دار این مجموعه نگران شکست این فیلم هستید، خیال تان راحت باشد که به هیچ وجه این طور نیست.

براساس آمار و ارقام جدید، جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد موفق شده بیش از 1 میلیارد دلار بفروشد. با این حساب، سریع ترین فیلمی می شود که به این آمار فروش رسیده است. این فیلم در ظرف تنها 12 روز پس از اکران اش توانست 1 میلیارد دلار درآمد حاصل کند.

قبل از این، رکورددار قبلی «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World) بود که میزان فروش اش در 13 روز به 1 میلیارد دلار رسید. به نظر می رسد جنگ ستارگان با اختلاف اندکی رکورد این فیلم را شکست. علاوه بر این، جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد همچنین با 49.3 میلیون دلار، بیشترین میزان فروش تاریخ باکس آفیس را در روز کریسمس داشت.

این طور که پیش می رود، به نظر می رسد نیرو برمی خیزد می تواند رکورد باکس آفیس فیلم آواتار، ساخته ی جیمز کامرون را هم بشکند. البته هنوز تا آن رکورد راه زیادی باقی مانده است. آواتار در سال 2009 میلادی اکران شد و با فروش 2.8 میلیارد دلار در سراسر جهان، رکورد باکس آفیس را از آن خود کرد. فروش فیلم کامرون در آمریکا 721 میلیون دلار بود، در حالی که نیرو برمی خیزد در حال حاضر در آمریکا 544.6 میلیون دلار فروخته است. نظر شما چیست؟ آیا فکر می کنید نیرو برمی خیزد می تواند از آواتار جلو بزند؟

منبع: WSJ

اخبار مرتبط: 

«جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» همچنان رکورد می شکند

جنگ ستارگان جدید در روز اول اکران رکورد زد

منبع :

تبلیغات