سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند
,[categoriy]

آکاایران: سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند

آکاایران سرورهای آنلاین شرکت الکترونیک آرتز در آستانه ی سال نوی میلادی با مشکل مواجه شده اند و این موضوع باعث شده تا کاربران تجربه ی خوبی از بخش آنلاین بازی های خودشان نداشته باشند.

به گزارش آکاایران

سرورهای آنلاین EA با مشکل مواجه شده اند و کاربران نمی توانند برخی بازی ها را آنلاین تجربه کنند.

هر ساله در آستانه ی کریسمس و سال نوی میلادی شبکه های کنسول های بازی مانند «ایکس باکس لایو» (Xbox Live) و «شبکه ی پلی استیشن» (PlayStation Network) به دلیل استقبال زیاد کاربران با مشکلاتی روبرو می شوند و برخی از کاربران کنسول های ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن3 و پلی استیشن4 نمی توانند بازی کنند. این مشکل امسال برای سرورهای شرکت EA رخ داده است. استقبال بازی کننده ها از بازی های آنلاین این شرکت باعث شده که سرورها با فشار زیادی مواجه شوند.

البته مدتی پیش گروه از هکرها به نام Lizard به ایکس باکس لایو، شبکه ی پلی استیشن و حتی سرورهای بازی Minecraft در شبکه ی استیم حمله کرده بودند. این حمله باعث شد که شرکت های سونی و مایکروسافت زیر ساخت های خودشان را تقویت کنند تا حمله ی هکرها لطمه ای به بازی کننده ها وارد نکنند.

در حال حاضر مشخص نشده که مشکلات به وجود آمده برای سرورهای شرکت الکترونیک آرتز به چه دلیل بوده و آیا گروه Lizard باعث آن بوده یا خیر؛ اما بسیاری از بازی کننده ها در زمان آنلاین بازی کردن عنوان هایی مانند Madden NFL 16، Star Wars: Battlefront و Titanfall با مشکل مواجه می شوند. شرکت EA برای مشکلات به وجود آمده از کاربران معذرت خواهی کرده و گفته به زودی مشکلات را برطرف خواهد کرد.

,[categoriy]

بازی Star Wars: Battlefront که مدتی پیش از سوی EA راهی بازار شد

منبع: Uber Gizmo

منبع :

سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات