ایکس باکس

آکاایران: فردا بزرگ ترین احراج آنلاین فروشگاه ایکس باکس آغاز می شود

آکاایران مایکروسافت اعلام کرد که از فردا (22 دسامبر) بزرگ ترین فروش آنلاین فروشگاه ایکس باکس (Xbox Store) آغاز می شود.

به گزارش آکاایران

در حراج ویژه ی فروشگاه ایکس باکس بسیاری از بازی ها با تخفیف 40 تا 60 درصدی به فروش می رسند.

این حراج بزرگ 17 روز ادامه خواهد داشت و در آن بسیاری از بازی ها، برنامه های تلویزیونی و برنامه ها با تخفیف به فروش می رسند. علاقه مندان تا تاریخ 17 دی ماه (7 ژانویه) فرصت خواهند داشت تا از این حراج استفاده کنند.

برای اولین بار بسیاری از بازی های مطرح کنسول ایکس باکس وان مانند Halo 5: Guardians، Rise of the Tomb Raider، Forza Motorsport 6، Gears of War: Ultimate Edition و Rare Replay با قیمت های ویژه به فروش خواهند رسید. همچنین بازی های دیگری مانند Fallout 4، Call of Duty: Black Ops 3 و Assassin’s Creed: Syndicate هم با تخفیف به فروش می رسند.

مایکروسافت به این موضوع هم اشاره کرده که 10 بازی کنسول ایکس باکس 360 که روی کنسول ایکس باکس وان اجرا می شوند هم با قیمت پایین در اختیار علاقه مندان قرار خواهند گرفت.

حراج بزرگ مایکروسافت برای هر دو کنسول ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان خواهد بود و مضامین مختلف با 40 تا 60 درصد تخفیف به فروش می رسند. حتی برخی بازی ها هم با تخفیف بیشتر از 60 درصد در اختیار علاقه مندان قرار می گیرند. کاربران  «گلد» (Gold) شبکه ی ایکس باکس هم از 10 درصد تخفیف بیشتر برخوردا می شوند و می توانند از مزایای عضویت گلد خودشان استفاده کنند.

به همین مناسبت کنسول ایکس باکس وان هم از تاریخ 5 دی ماه (26 دسامبر) با 50 دلار کاهش قیمت و با قیمت 299 دلار به فروش خواهد رسید.

اگر از کاربران کنسول های ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان هستید، می توانید با این حراج بزرگ به استقبال سال 2016 بروید.

منبع: Xbox

منبع :

تبلیغات