آکاایران The Witcher، نام یک فرانچایز پرآوازه لهستانی است که با تکیه بر یک افسانه پنج جلدی در قالب سه بازی ساخته و منتشر شد و توانست به شهرت و محبوبیت فوق العاده ای دست یابد...

سریال the witcher

فیلم سینمایی The Witcher سال ۲۰۱۷ اکران خواهد شد

آکاایران: فیلم سینمایی The Witcher سال ۲۰۱۷ اکران خواهد شد

حال پس از موفقیت فراوان این بازی، بنظر می‌رسد فیلم و حتی سریال The Witcher نیز در راه باشند، اما آیا این فیلم و سریال می‌توانند موفیقیت بازی آن را کسب کنند؟

سال پیش بود که خبر کلید خوردن ساخت فیلم بطور رسمی اعلام شد. طبق اطلاعات منتشر شده، کارگردان این فیلم Tomasz Baginski است که یک نامزدی اسکار را در کارنامه خود دارد، نویسنده فیلم Thania St. John است که وظیفه نویسندگی سریال Grimm‌‌ برای شبکه NBC را برعهده داشته است و تهیه‌کنندگی فیلم نیز برعهده تهیه کننده سابق سری فیلم‌های Mummy، یعنی Sean Danial Company است.

به گزارش آکاایران ایده داستان این فیلم درواقع از سری داستان‌های کوتاه Andrzej Sapkowski گرفته شده است، که در آن گرالت (شخصیت اصلی داستان) لقب خود یعنی " قصاب Balviken " را کسب می‌کند. همچنین اعلام شده است احتمال منتشر شدن یک سریال براساس همین داستان‌های کوتاه از طریق شبکه‌های تلویزیونی نیز وجود دارد.

نکته جالب درباره این فیلم آن است که شرکتRed   CD Project، سازنده سری بازی‌ها و دارنده حق برند The Witcher هیچ گونه همکاری در ساخت این فیلم ندارد.
 


منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

سریال the witcher

تبلیغات