توییتر به بازی کننده ها بیشتر توجه می کند - آکا

آکاایران: توییتر به بازی کننده ها بیشتر توجه می کند

آکاایران شرکت توییتر برای اینکه بتواند بیش تر با بازی کننده ها ارتباط برقرار کند، رییس سابق بخش «یوتوب گیمینگ»(YouTube Gaming) را به خدمت گرفته است.

به گزارش آکاایران

شبکه ی اجتماعی توییتر ویژگی های بیشتری را در اختیار بازی کننده ها قرار می دهد.

شرکت توییتر قصد دارد ویژگی هایی را به این شبکه ی اجتماعی اضافه کند تا بازی کننده ها بتوانند ارتباط بیشتری با این سایت برقرار کنند. این شرکت به تازگی «رودریگو ولسو»(Rodrigo Velleso) که مسئول سابق بخش «یوتوب گیمینگ» بوده را به استخدام درآورده است.

ولسو وظیفه دارد مضامین مربوط به بازی های کامپیوتری بیشتری را برای سایت توییتر به وجود بیاورد که از بین آن ها می توان به امکان پخش زنده ی کنفرانس های مختلف نمایشگاه های E3 و PAX اشاره کرد. حتی در آینده امکان پخش کانال های سایت Twitch هم در این سایت به وجود می آید.

توییتر به بازی کننده ها بیشتر توجه می کند - آکا

رودریگو ولسو

رودریگو ولسو از شهریور ماه سال در توییتر فعالیت می کند و باعث شد که مراسم The Game Awards سال 2015 از طریق توییتر برای علاقه مندان پخش شود. ولسو در آینده باید با بازی سازان مختلف صحبت کند تا آن ها مضامین گیمی مختلفی را روی توییتر منتشر کنند. همچنین این شبکه ی اجتماعی هم باید ابزار لازم برای این کار را در اختیار کاربران قرار دهد.

به تازگی شرگت های یوتوب، Twitch و توییتر رقابت جدیدی را در زمینه ی پخش مضامین مربوط به بازی های کامپیوتری آغاز کرده اند. شرکت آمازون با قیمت 970 میلیون دلار سایت Twitch که یک شبکه ی اجتماعی قدرتمند برای بازی کننده ها بود را خریداری کرد. شرکت گوگل هم برای رقابت با Twitch سرویس یوتوب گیمینگ را به وجود آورده است.

مراسم The Game Awards امسال به صورت زنده از هر دو سرویس Twitch و یوتوب گیمینگ پخش شد و نزدیک به 1.9 میلیون نفر آن را مشاهده کردند.

همچنین صنعت بازی های کامپیوتری در سال 2015 نزدیک به میلیارد دلار درآمد داشته و به همین دلیل شرکت توییتر قصد دارد حضور خودش را در این صنعت افزایش دهد.

منبع:  Digital Trends

منبع :

تبلیغات