جیمز کامرون می خواهد ترمیناتور 2 را سال آینده سه بعدی اکران کند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جیمز کامرون می خواهد ترمیناتور 2 را سال آینده سه بعدی اکران کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جیمز کامرون می خواهد ترمیناتور 2 را سال آینده سه بعدی اکران کند
,[categoriy]

آکاایران: جیمز کامرون می خواهد ترمیناتور 2 را سال آینده سه بعدی اکران کند

آکاایران اگر از طرفداران سرسخت مجموعه ی ترمیناتور باشید، احتمالا می دانید که این مجموعه فقط دو فیلم را شامل می شود: فیلم اول که در سال 1984 عرضه شده و دنباله اش، ترمیناتور 2. با این حال، ظاهرا قرار است یک فیلم دیگر هم به این دو اضافه شود. جیمز کامرون، کارگردان دو قسمت اول ترمیناتور، شخصا می خواهد تا نسخه ای سه بعدی از ترمیناتور 2 را بسازد.

به گزارش آکاایران

سال آینده سالگرد 25 سالگی ترمیناتور 2 است و به همین دلیل، کارگردان این فیلم می خواهد نسخه ی سه بعدی آن را اکران کند.

طبق گزارش منتشر شده، استودیوی فیلم سازی Studiocanal و DMG Entertainment وظیفه ی ساخت نسخه ی سه بعدی ترمیناتور 2 را بر عهده گرفته اند. قرار است این فیلم هم چنین در تمام سینماهای دنیا اکران شود، اما تهیه کنندگان این نسخه ی ترمیناتور 2 به کشور چین به عنوان بزرگ ترین بازار خود برای اکران فیلم نگاه می کنند.

ترمیناتور 2، داستان قسمت اصلی فیلم را کاملا تغییر داد. در حالی که در شماره ی اول، آرنولد شوارتزنگر با هدف کشتن سارا کانر در زمان سفر کرده بود، او در شماره ی دوم تصمیم به محافظت از پسر کانر و مبارزه با یک ترمیناتور دیگر می گیرد. ترمیناتور 2 به خاطر داستان، صحنه های اکشن و هم چنین جلوه های ویژه ی کامپیوتری اش معروف است؛ طوری که شاید باورتان نشود، اما برای رندر همان چند دقیقه جلوه ی ویژه، کامپیوترها 9 ماه مشغول پردازش بوده اند. نکته ی مهم درباره ی ترمیناتور 2، اتمام داستان در آن است. یعنی پایان اسکای نت در این فیلم رقم می خورد و داستان تمام می شود؛ طوری که می توانید بگویید قسمت های بعدی ترمیناتور اصولا نباید وجود داشته باشند.

جیمز کامرون، نویسنده و کارگردان ترمیناتور 2، درباره ی نسخه ی سه بعدی فیلم گفته است: “سال آینده، سالگرد 25 سالگی ترمیناتور 2 است و به همین دلیل بهترین زمان برای بازگرداندن آن با یک نسخه ی سه بعدی جدید به نظر می رسد.” کامرون جمله ی دیگری هم گفته است که البته ما چندان با این جمله هم عقیده نیستیم: “اگر تا به حال فیلم را ندیده اید، این نسخه ای است که می خواهید ببینید و به خاطرتان بسپارید.

نسخه هایی سه بعدی تا کنون از فیلم هایی مثل «تایتانیک» یا «پارک ژوراسیک» اکران شده اند، اما هیچ کدام به خوبی نسخه ی اصلی نبوده اند. در نتیجه شما هم به نسخه ی سه بعدی ترمیناتور 2 فقط به عنوان وسیله ای برای درآمدزایی نگاه کنید و ذهن تان را زیاد با آن مشغول نکنید.

منبع: The Verge

منبع :

جیمز کامرون می خواهد ترمیناتور 2 را سال آینده سه بعدی اکران کند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات