ایسوس مدل طلایی کارت گرافیکی GTX 980Ti را معرفی کرد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایسوس مدل طلایی کارت گرافیکی GTX 980Ti را معرفی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ایسوس مدل طلایی کارت گرافیکی GTX 980Ti را معرفی کرد
,[categoriy]

آکاایران: ایسوس مدل طلایی کارت گرافیکی GTX 980Ti را معرفی کرد

آکاایران ایسوس به مناسبت سالگرد ۲۰ سالگی خودش مدل طلایی کارت گرافیکی GTX 980Ti را معرفی کرد.

به گزارش آکاایران

مدل طلایی کارت گرافیکی GTX 980Ti تا مدتی دیگر راهی بازار می شود و هنوز قیمت آن مشخص نشده است.

براساس ادعای ایسوس این کارت گرافیکی سریع ترین مدل GTX 980Ti در دنیا است که کاربران می توانند آن را خریداری کنند. فرکانس هسته ی این کارت گرافیکی ۱۲۶۶ مگاهرتز است که در مواقع نیاز به ۱۳۶۷ مگاهرتز افزایش پیدا می کند. برای این محصول از ۶ گیگابایت حافظه ی گرافیکی استفاده شده است.

شرکت ایسوس این کارت گرافیکی را به شکلی طراحی کرده که در زمان کار کردن با این محصول، سر و صدای کمتری تولید می شود.

این محصول از آلومینیوم ساخته شده و از لوله های گرمایی ۱۰ میلی متری برای آن استفاده شده است. ایسوس اطلاعات زیادی را درباره ی این کارت گرافیکی منتشر نکرده، اما گفته با توجه به قیمتی که برای این محصول در نظر می گیرد، امکانات خوبی را روی آن قرار خواهد داد.

علاقه مندان به سخت افزار که سیستم های خودشان را با نیتروژن مایع خنک می کنند می توانند عملکرد بهتری را از این کارت گرافیکی در شرایط اورکلاک کردن در دمای زیر صفر شاهد باشند. ایسوس گفته که در این حالت هیچ گونه باگ و مشکلی برای این کارت گرافیکی به وجود نمی آید.

,[categoriy]

دکمه ای روی این محصول قرار گرفته تا اگر کاربران تنظیمات مورد نظر خودشان را فراموش کردند، از آن استفاده کنند. با فشار دادن این دکمه تنظیمات محصول به حالت اولیه ی خودش باز می گردد. روی این کارت گرافیکی یک LED قرار گرفته که در شرایط مختلف به رنگ های آبی، نارنجی و قرمز در می آید.

ایسوس اعلام کرده که این کارت گرافیکی به شکل خاص برای اورکلاک کردن ساخته شده و امکانات مختلفی روی آن قرار گرفته است.

مدل طلایی کارت گرافیکی GTX 980Ti که به مناسبت ۲۰ سالگی شرکت ایسوس تولید شده، مدتی دیگر راهی بازار می شود، اما هنوز قیمت آن اعلام نشده است.

منبع: Digital Trends

منبع :

ایسوس مدل طلایی کارت گرافیکی GTX 980Ti را معرفی کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات