عرضه Mirror’s Edge Catalyst تا ماه خرداد به عقب افتاد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عرضه Mirror’s Edge Catalyst تا ماه خرداد به عقب افتاد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران عرضه دومین نسخه از سری Mirror’s Edge با نام Mirror’s Edge Catalyst با تاخیر مواجه گردید و حال بازی قرار است که در تاریخ 4 خرداد سال در بازار بازی های ویدیویی منتشر شود.
عرضه Mirror’s Edge Catalyst تا ماه خرداد به عقب افتاد
,mirror’s edge,mirror’s edge catalyst,پلی استیشن 4,[categoriy]

آکاایران: عرضه Mirror’s Edge Catalyst تا ماه خرداد به عقب افتاد

سارا جانسون، تهیه کننده بازی، در وبسایت رسمی بازی نوشته است:"سال‌ها پیش ما دورنمایی جاه‌طلبانه را برای Mirror’s Edge Catalyst در نظر گرفتیم. رسیدن به این هدف و ارائه بهترین تجربه ممکن به یک اندازه هم انگیزه‌بخش و هم چالش‌برانگیز است و به زمان احتیاج دارد. ما تصمیم به ساخت شهری بزرگ برای جستجو و گشت و گذار گرفته‌ایم که دارای آسمان‌خراش‌های چشم‌نواز، تونل‌های اسرارآمیز و ... است. ما در حال ساخت عظیم‌ترین عنوان اکشن ماجراجویی با گیم‌پلی نرم و کامبت در زاویه دید اول شخص می‌باشیم. Mirror’s Edge Catalyst در محیطی کاملاً جدید و با داستانی عمیق‌تر و درگیر کننده روایت خواهد شد و ما قصد داریم در بهترین کیفیت ممکن به این اهداف برسیم."

در ادامه این متن آورده شده است:"این مهلت اضافه برای ساخت بازی بدین منظور استفاده خواهد شد تا مطمئن شویم وقتی گیمر پا به شهر Glass می‌گذارد و خیزش قهرمان بازی، Faith، را تجربه می‌نماید، این تجربه تا حد امکان سرگرم کننده، گیرا و به یاد ماندنی باشد."

به گزارش آکاایران این اخبار به همراه گزارش مالی سه ماهه ناشر بازی، کمپانی بزرگ الکترونیک آرتز، منتشر گردید. Mirror’s Edge Catalyst در ابتدا قرار بود در 4 اسفند عرضه شود. این تغییر در زمان انتشار، بازی را از سال مالی جاری الکترونیک آرتز خارج خواهد کرد.

پلتفورم‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و PC برای دومین نسخه سری Mirror’s Edge Catalyst در نظر گرفته شده‌اند.
 

 

منبع :

عرضه Mirror’s Edge Catalyst تا ماه خرداد به عقب افتاد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات