آکاایران عرضه دومین نسخه از سری Mirror’s Edge با نام Mirror’s Edge Catalyst با تاخیر مواجه گردید و حال بازی قرار است که در تاریخ 4 خرداد سال در بازار بازی های ویدیویی منتشر شود.
عرضه Mirror’s Edge Catalyst تا ماه خرداد به عقب افتاد

آکاایران: عرضه Mirror’s Edge Catalyst تا ماه خرداد به عقب افتاد

سارا جانسون، تهیه کننده بازی، در وبسایت رسمی بازی نوشته است:"سال‌ها پیش ما دورنمایی جاه‌طلبانه را برای Mirror’s Edge Catalyst در نظر گرفتیم. رسیدن به این هدف و ارائه بهترین تجربه ممکن به یک اندازه هم انگیزه‌بخش و هم چالش‌برانگیز است و به زمان احتیاج دارد. ما تصمیم به ساخت شهری بزرگ برای جستجو و گشت و گذار گرفته‌ایم که دارای آسمان‌خراش‌های چشم‌نواز، تونل‌های اسرارآمیز و ... است. ما در حال ساخت عظیم‌ترین عنوان اکشن ماجراجویی با گیم‌پلی نرم و کامبت در زاویه دید اول شخص می‌باشیم. Mirror’s Edge Catalyst در محیطی کاملاً جدید و با داستانی عمیق‌تر و درگیر کننده روایت خواهد شد و ما قصد داریم در بهترین کیفیت ممکن به این اهداف برسیم."

در ادامه این متن آورده شده است:"این مهلت اضافه برای ساخت بازی بدین منظور استفاده خواهد شد تا مطمئن شویم وقتی گیمر پا به شهر Glass می‌گذارد و خیزش قهرمان بازی، Faith، را تجربه می‌نماید، این تجربه تا حد امکان سرگرم کننده، گیرا و به یاد ماندنی باشد."

به گزارش آکاایران این اخبار به همراه گزارش مالی سه ماهه ناشر بازی، کمپانی بزرگ الکترونیک آرتز، منتشر گردید. Mirror’s Edge Catalyst در ابتدا قرار بود در 4 اسفند عرضه شود. این تغییر در زمان انتشار، بازی را از سال مالی جاری الکترونیک آرتز خارج خواهد کرد.

پلتفورم‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و PC برای دومین نسخه سری Mirror’s Edge Catalyst در نظر گرفته شده‌اند.
 

 

منبع :

تبلیغات