آکاایران فرآیند ساخت یکی دیگر از بازی های بزرگ فصل پاییز نیز به پایان رسید. کمپانی یوبی سافت روز جمعه اعلام کرد که کار خودش بر روی عنوان شوتر Rainbow Six Siege را تمام کرده و بازی زودتر از زمان عرضه اش یعنی ۱۰ آذر، گلد شده است.
ساخت بازی Rainbow Six Siege به پایان رسید+تریلر جدید

آکاایران: ساخت بازی Rainbow Six Siege به پایان رسید+تریلر جدید

در کنار این خبر، یوبی‌سافت تریلر جدیدی از گیم‌پلی Rainbow Six Siege را نیز منتشر کرد که این ویدیو بر روی نیروی ضد تروریستی روسیه، Spetsnaz، تمرکز می‌کند.

جدیدترین نسخه سری Rainbow Six که پس از غیبتی طولانی با تغییراتی تازه وارد گوی رقابت شده، برای پلتفورم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و کامپیوتر‌های شخصی روانه بازار خواهد شد. چندی پیش یوبی‌سافت در مورد بخش انفرادی بازی با نام “Situations” نیز توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش آکاایران در ابتدا ماه اکتبر برای عرضه Rainbow Six Siege تعیین شده بود اما کمی بعد عرضه بازی تا ماه دسامبر(آذر) به عقب انداخته شد. یوبی‌سافت گفته است که Siege پتانسیل آن را دارد تا به پرفروش‌ترین بازی شوتر اول شخص این کمپانی تبدیل گردد و حتی نسخه چهارم سری فارکرای(Far Cry) را نیز پشت سر بگذارد. رئیس کل کمپانی یوبی‌سافت، Yves Guillemot، تکرارپذیری بازی را کلید موفقیت آن می‌داند.

از عناوین دیگری که مراحل ساخت آن‌ها به پایان رسیده و به عبارت دیگر گلد شده‌اند، می‌توان به Fallout 4، Just Cause 3، نسخه جدید سری Need For Speed و Rise of The Tomb Raider اشاره کرد.

 

منبع :

تبلیغات