ریموت اتصال کنترلر XOne به دیوایس های دارای ویندوز١٠ این هفته منتشر می شود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ریموت اتصال کنترلر XOne به دیوایس های دارای ویندوز١٠ این هفته منتشر می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران یکی از اهداف ویژه مایکروسافت در نسل جدید برقراری ارتباط میان کنسول ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی به حساب می آید.
ریموت اتصال کنترلر XOne به دیوایس های دارای ویندوز١٠ این هفته منتشر می شود
,microsoft,xbox one,wireless adaptor,[categoriy]

آکاایران: ریموت اتصال کنترلر XOne به دیوایس های دارای ویندوز١٠ این هفته منتشر می شود

حال در اولین قدم مایکروسافت امکان بازی کردن با دسته XOne برروی ویندوز10 را فراهم کرد. مایکروسافت اعلام کرد این ریموت/ آداپتور در تاریخ 20 اکتبر منتشر خواهد شد و به کاربران این اجازه را می‌دهد تا برروی تبلت یا کامپیوتر یا هر دیوایس دیگری که دارای سیستم عامل ویندوز 10 است، بدون متصل کردن کابل USB بتوانند به وسیله کنترلر کنسول XOne خود بازی کنند.

این ریموت با قیمت 24.99 دلار عرضه خواهد شد و در پکیج آن یک سیم USB برای اتصال راحتتر کنترلر نیز وجود دارد. همچنین مایکروسافت تایید کرده است این ریموت تنها مختص کنترلر کنسول XOne است و صاحبان X360 نمیتوانند کنترلر خود را با استفاده از این ریموت به کامپیتر یا تبلت متصل کنند.
 


منبع :

ریموت اتصال کنترلر XOne به دیوایس های دارای ویندوز١٠ این هفته منتشر می شود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات