هر آنچه درباره The Witcher 3: Heart Of Stone لازم است بدانید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هر آنچه درباره The Witcher 3: Heart Of Stone لازم است بدانید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران Heart Of Stone نام اولین محتوای اضافه ایست که CD Project برای جدیدترین عنوان منتشر شده خود، یعنیThe Witcher 3: Wild Hunt معرفی کرده است.
هر آنچه درباره The Witcher 3: Heart Of Stone لازم است بدانید
,the witcher, the witcher 3, the witcher 3: wild hunt,[categoriy]

آکاایران: هر آنچه درباره The Witcher 3: Heart Of Stone لازم است بدانید

این محتوای اضافه شامل ده ساعت خط داستانی اصلی به همراه چندین ماجرای کوتاه است که در قابل مراحل فرعی بازی روایت می‌شوند. علاوه بر خط داستانی بازی، می‌توان به اضافه شدن لوکیشن‌های جدید به نقشه بازی، یک رابطه دوستانه کوتاه برای گرالت و وسایل و ابزار جدید برای ساختن و درست کردن اشاره کرد.

برای دسترسی به این محتوای اضافه بهتر است ابتدا آخرین پچی را که CD Project‌‌ برای بازی منتشر کرده است دانلود کنید، چرا که ممکن است بدون این پچ دسترسی به سیوهایتان امکان‌پذیر نباشد. همچنین لازم به ذکر است راحت‌ترین روش برای اجرای این محتوای اضافه وارد شدن به آن از طریق منوی خود بازیست. چرا که بدین وسیله بازی به طور خودکار شخصیتی با لول 32 را در اختیارتان قرار می‌دهد که کار شما را در مواجهه با دشمنان قدرتمند خط داستانی بازی بسیار آسان‌تر خواهد کرد.
 


منبع :

هر آنچه درباره The Witcher 3: Heart Of Stone لازم است بدانید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات