جدیدترین تریلر سینمایی Fallout 4 را تماشا کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جدیدترین تریلر سینمایی Fallout 4 را تماشا کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران در حالی که کم تر از یک ماه تا عرضه رسمی بازی Fallout 4 باقی مانده است، کمپانی بتسدا، خالق سری Fallout 4، از هیچ تلاشی برای ایجاد هایپ و تبلیغ عنوان نقش آفرینی و آخرالزمانی خود فروگذار نمی کند...
جدیدترین تریلر سینمایی Fallout 4 را تماشا کنید
,fallout,bethesda,پلی استیشن 4,[categoriy]

آکاایران: جدیدترین تریلر سینمایی Fallout 4 را تماشا کنید

 پس از انتشار یک مجموعه ویدیو آموزشی در مورد ساخت کاراکتر در دنیای تاریک Fallout، نوبت به انتشار تریلری سینمایی و خیره کننده رسیده است. این تریلر سینمایی که The Wanderer نام دارد، شخصیت بازی را به همراه سگی از نژاد ژرمن را در حال گشت و گذار در محیط مخروب و جنگ‌زده Fallout 4 نمایش می‌دهد.

چندین ماه پیش، قبل از تایید شدن بازی Fallout 4، شایعه‌ای در اینترنت پخش شده بود که گیلرمو دل تورو، کارگردان و فیلم‌ساز مشهور، با کمپانی بتسدا در ساخت تریلری سینمایی از این بازی همکاری کرده است. احتمال آن وجود دارد که این همان تریلر مذکور باشد، اما هنوز چیزی به تایید نرسیده است. این تریلر سینمایی کوتاه را در انتهای خبر می‌توانید تماشا کنید.

به گزارش آکاایران نسخه چهارم سری نقش‌آفرینی Fallout در تاریخ 19 آبان برای پلتفورم‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی روانه بازار خواهد شد. Fallout 4 از جمله عناوینی است که امسال شانس و پتانسیل بسیاری برای انتخاب شدن به عنوان بهترین بازی سال دارد، نظر شما در اینباره چیست؟

 

 

منبع :

جدیدترین تریلر سینمایی Fallout 4 را تماشا کنید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات