آکاایران در حالی که کم تر از یک ماه تا عرضه رسمی بازی Fallout 4 باقی مانده است، کمپانی بتسدا، خالق سری Fallout 4، از هیچ تلاشی برای ایجاد هایپ و تبلیغ عنوان نقش آفرینی و آخرالزمانی خود فروگذار نمی کند...
تماشا کنید

آکاایران: جدیدترین تریلر سینمایی Fallout 4 را تماشا کنید

 پس از انتشار یک مجموعه ویدیو آموزشی در مورد ساخت کاراکتر در دنیای تاریک Fallout، نوبت به انتشار تریلری سینمایی و خیره کننده رسیده است. این تریلر سینمایی که The Wanderer نام دارد، شخصیت بازی را به همراه سگی از نژاد ژرمن را در حال گشت و گذار در محیط مخروب و جنگ‌زده Fallout 4 نمایش می‌دهد.

چندین ماه پیش، قبل از تایید شدن بازی Fallout 4، شایعه‌ای در اینترنت پخش شده بود که گیلرمو دل تورو، کارگردان و فیلم‌ساز مشهور، با کمپانی بتسدا در ساخت تریلری سینمایی از این بازی همکاری کرده است. احتمال آن وجود دارد که این همان تریلر مذکور باشد، اما هنوز چیزی به تایید نرسیده است. این تریلر سینمایی کوتاه را در انتهای خبر می‌توانید تماشا کنید.

به گزارش آکاایران نسخه چهارم سری نقش‌آفرینی Fallout در تاریخ 19 آبان برای پلتفورم‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی روانه بازار خواهد شد. Fallout 4 از جمله عناوینی است که امسال شانس و پتانسیل بسیاری برای انتخاب شدن به عنوان بهترین بازی سال دارد، نظر شما در اینباره چیست؟

 

 

منبع :

تبلیغات