سونی قابلیت استریم بازی های PS4 روی کامپیوتر را به شکل رسمی عرضه می کند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سونی قابلیت استریم بازی های PS4 روی کامپیوتر را به شکل رسمی عرضه می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سونی قابلیت استریم بازی های PS4 روی کامپیوتر را به شکل رسمی عرضه می کند
,[categoriy]

آکاایران: سونی قابلیت استریم بازی های PS4 روی کامپیوتر را به شکل رسمی عرضه می کند

آکاایران شرکت سونی مدتی پیش اعلام کرد که قابلیت اجرای بازی های پلی استیشن4 روی کامپیوترهای ویندوز و مک را بزودی به شکل رسمی عرضه می کند.

به گزارش آکاایران

سونی اعلام کرد که بزودی امکان استریم بازی های PS4 روی کامپیوتر را به وجود می آورد.

قابلیت اجرای بازی های پلی استیشن4 روی پلتفرم های مختلف که Remote Play نام دارد، روی پلی استیشن ویتا و تلفن های همراه سری Z مانند Z2 و Z3 امکان پذیر است. بازی کننده ها با این قابلیت می توانند بدون اینکه تلویزیون داشته باشند، بازی خودشان را روی دستگاه های دیگر دنبال کنند.

عدم امکان استریم بازی های پلی استیشن4 روی کامپیوتر باعث شد، برنامه ای به شکل غیررسمی تولید شود تا کاربران بتوانند از این قابلیت استفاده کنند. البته این برنامه ی 10 دلاری اعتراض کاربران را هم به همراه داشت. حتی بسیاری از بازی کننده ها به سونی اعتراض کرده بودند که چرا این ویژگی مهم را به شکل رسمی به وجود نمی آورد.

به نظر می رسد که این اعتراض ها نتیجه داده و سونی اعلام کرد که به زودی امکان استریم بازی های پلی استیشن4 روی کامپیوترهای ویندوز و مک را به وجود می آورد.

شرکت مایکروسافت همزمان با عرضه ی ویندوز 10 قابلیت استریم بازی های ایکس باکس وان روی کامپیوترهای ویندوزی را به وجود آورد.

شویی یوشیدا از سونی با ارسال پستی در توییتر گفت:” ما می دانیم افرادی می خواهند قابلیت استریم بازی های پلی استیشن4 را روی کامپیوتر به وجود بیاورند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این کار را خودمان به شکل رسمی انجام دهیم.

منبع: The Verge

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله سونی قابلیت استریم بازی های PS4 روی کامپیوتر را به شکل رسمی عرضه می کند شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اسپایدرم ps4

سونی قابلیت استریم بازی های PS4 روی کامپیوتر را به شکل رسمی عرضه می کند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات