سونی | پلی استیشن۴ را بهترین وسیله برای بازی معرفی می کند - آکا

آکاایران: سونی، پلی استیشن۴ را بهترین وسیله برای بازی معرفی می کند

آکاایران شرکت سونی با آغاز فصل خرید، در یک تبلیغ تلویزیونی کنسول بازی اش را بهترین وسیله برای بازی کردن معرفی می کند.

به گزارش آکاایران

تاکنون بیش از ۳۰ میلیون دستگاه پلی استیشن ۴ به فروش رفته است.

در روز جمعه ی سیاه، یک روز پس از روز شکرگزاری، اکثر شرکت ها و فروشگاه ها بعضی از محصولاتشان را به حراج می گذارند. در همین راستا، هم سونی و هم مایکروسافت، به ترتیب، کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان را به قیمت ۲۹۹ دلار به فروش گذاشته اند. سونی یک تبلیغ تلویزیونی هم منتشر کرده که پلی استیشن۴ را بهترین وسیله برای بازی در سال ۲۰۱۵ معرفی می کند.

بدیهی است که سونی ترجیح می دهد که مردم به جای ایکس باکس وان، کنسول خودش را انتخاب کنند. همین چند روز پیش هم اعلام کرده بود که تاکنون بیش از ۳۰ میلیون دستگاه پلی استیشن۴ از زمان عرضه ی آن در سال ۲۰۱۳ به فروش رفته است.

هر دو دستگاه پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان طرفدارانی دارند که حاضر نیستند به سراغ کنسول دیگر بروند. بعضی دیگر هم اهمیتی به وفاداری به پلتفرم بازی نمی دهند و هر دو کنسول را می خرند. گرچه ممکن است پلی استیشن۴ آمار فروش بیشتری از ایکس باکس وان داشته باشد، اما ایکس باکس وان قابلیت پشتیبانی از بازی های ایکس باکس ۳۶۰ را ارایه می دهد. در حالی که پلی استیشن۴ چنین قابلیتی ندارد، هرچند که سونی وعده داده که بازی های پلی استیشن۲ به زودی روی کنسول جدید قابل اجرا خواهند بود.

منبع: Ubergizmo

منبع :

تبلیغات