بازسازی فیلم Memento - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازسازی فیلم Memento ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازسازی فیلم Memento
,[categoriy]

آکاایران: بازسازی فیلم Memento

آکاایران نسخه ی اصلی فیلم «ممنتو» (Memento) را «کریستوفر نولان» (Christopher Nolan) در سال 2000 ساخته بود و حالا خبر از تولید نسخه ی تازه ای از این فیلم به گوش می رسد.

به گزارش آکاایران نولان این فیلم را بر اساس داستان کوتاهی به نام «ممنتو موری» (Memento Mori) به قلم جاناتان نولان (برادر کرسیتوفر نولان) ساخته بود. داستان، ماجرای مردی به نام لئونارد (با بازی Guy Pearce) بود که در جست وجوی قاتل همسرش برآمده و در عین حال به نوعی بیماری فراموشی هم دچار است. به همین دلیل پیوسته دنبال اشیایی می گردد که یادآور حادثه یا سرنخ حل ماجرا باشند.

فیلم نولان با فلش بک های فراوان اش، یک ساختار منظم منطقی و قابل فهم داشت که رعایت کردن آن کار هر کسی نیست.

نولان که در زمینه ی ساخت فیلم های حادثه ای و توییست های جاری در شخصیت های پیچیده و درون گرا مهارت دارد، یک اثر به یاد ماندنی به ما تحویل داده بود و نقدهای مثبت زیادی بر آن نوشته شد. فیلم با فلش بک های فراوان اش، یک ساختار منظم منطقی و قابل فهم داشت که رعایت کردن آن کار هر کسی نیست.

ولی حالا که مدتی است هالیوود اقدام به بازسازی فیلم های قدیمی و حتی جدید کرده، نوبت ممنتو رسیده. شرکت «امبی پیکچرز» ( AMBI Picture) تهیه کننده ی این فیلم خواهد بود. داستان و ماجرا کماکان همان است که نولان برای ما تصویر کرده بود.

البته بازسازی های خوبی هم داشته ایم و The Thing، به کارگردانی «جان کارپنتر» (John Carpenter) یکی از آن موارد خوب طی 35 سال اخیر بوده است. با این اوصاف، بدون هیچ پیش داوری یا جانبداری، این پرسش مطرح می شود که واقعا هدف از بازسازی فیلم خوبی مانند ممنتو چیست؟

شرکت امبی پیکچرز به تازگی یک مجموعه ی بزرگ فیلم را خریداری کرده و شاید بازسازی Donnie Darko، Snittch و End of Watch هم در نوبت بعدی باشد.

,[categoriy]

منبع: Theverge

منبع :

بازسازی فیلم Memento گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات