در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جیمز باند سابق از فیلم اسپکتر راضی نیست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جیمز باند سابق

از فیلم اسپکتر راضی نیست
جیمز باند سابق

آکاایران: جیمز باند سابق از فیلم اسپکتر راضی نیست

آکاایران بازیگر سابق جیمز باند اخیرا جدیدترین فیلم باند را دیده و نظرش را درباره ی آن بیان کرده است؛ «پیرس برازنان» (Pierce Brosnan) دیدگاه خوبی نسبت به فیلم اسپکتر (Spectre) ندارد.

به گزارش آکاایران

دنیل کریگ ظاهرا هنوز هم برای بازی در یک فیلم دیگر جیمز باند قرارداد دارد.

برازنان، که قبل از «دنیل کریگ» (Daniel Craig) در نقش باند بازی می کرد، در مصاحبه ای به وب سایت HitFix گفته است که او به شدت منتظر فیلم اسپکتر بود و انتظارات بالایی از فیلم داشت، اما ناراضی از پای فیلم بلند شد.

برازنان در مصاحبه اش گفته است: “به نظرم خیلی طولانی بود. داستان هم ضعیف بود. می شد این داستان را کوتاه تر کرد ولی زیاد کش اش دادند. واقعا طولانی بود.”

با این که برازنان از فیلم رضایت ندارد، ولی تا می توانست از دنیل کریگ و بازی اش تعریف کرد. او معتقد است که دنیل کریگ نقش اش را به خوبی بازی کرده و بازی اش در مقایسه با سه فیلم قبلی بسیار بهتر است.

جیمز باند سابق

دنیل کریگ چند هفته ی پیش گفته بود که “حاضر است بمیرد، اما دوباره در نقش باند بازی نکند.” برازنان درباره ای این حرف های او هم نظری دارد. برازنان می گوید که او را می فهمد: “وقتی که یک فیلم باند را تمام می کنید، دیگر نه می خواهید اسم اش را بشنوید، اسم اش را ببنید یا حتی دیگر کاری با آن داشته باشید. وقتی می خواهید برای مدتی ناپدید شوید.”

از گوشه و کنار شنیده می شود که دنیل کریگ هنوز هم برای بازی در یک فیلم دیگر جیمز باند قرارداد دارد. فیلم اسپکتر چند هفته ای است که اکران شده و در حالی که نقدهای اش چندان خوب هم نبوده اند، اما فروش خوبی داشته است.

منبع: Polygon

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله جیمز باند سابق از فیلم اسپکتر راضی نیست شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جیمز باند سابق از فیلم اسپکتر راضی نیست گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات