کارگردان جدید برای ریبوت فیلم سینمایی توم ریدر - آکا

آکاایران: کارگردان جدید برای ریبوت فیلم سینمایی توم ریدر

آکاایران گفته می شود «روار اوتاگ»، کارگردان نروژی فیلم بعدی توم ریدر را کارگردانی خواهد کرد.

به گزارش آکاایران

روار اوتاگ تاکنون چند فیلم نروژی را کارگردانی کرده است، اما توم ریدر اولین فیلم انگلیسی زبان اش به حساب می آید.

ساخت فیلم سینمایی توم ریدر همچنان در دست برنامه است. براساس خبر منتشر شده در Hollywood Reporter، «روار اوتاگ» (Roar Uthaug)، کارگردان نروژی، مسوولیت ساخت این فیلم را به عهده خواهد گرفت. همچنین در همین وب سایت نوشته شده که «جنوا رابرتسون دوورت» احتمالا فیلم نامه ی فیلم را خواهد نوشت. او در کارنامه اش سناریوی پنجمین قسمت فیلم «تبدیل شوندگان» (Transformers 5) را دارد.

در خبر قدیمی تری «کاترین بیگلو»، کارگردان فیلم سینمایی «مهلکه» (The Hurt Locker)، «کاترین هاردویک» کارگردان فیلم «گرگ و میش» (Twilight) و «میمی لدر» (Deep Impact) در فهرست کارگردانان احتمالی توم ریدر قرار داشتند.

روار اوتاگ تاکنون چند فیلم نروژی را کارگردانی کرده است، اما توم ریدر اولین فیلم انگلیسی زبان اش به حساب می آید. جزییات داستانی ریبوت فیلم توم ریدر محرمانه هستند، اما هالیوود ریپوتر گزارش می دهد که این فیلم جزییات مربوط به اولین ماجراجویی لارا کرافت را به تصویر خواهد کشید. این پروژه با همکاری میان شرکت های GK Films، برادران وارنر، MGM و اسکوئر انیکس کلید خواهد خورد.

دو فیلم قبلی که براساس این بازی ویدیویی ساخته شده بودند، «لارا کرافت: توم ریدر» (سال 2001) و «توم ریدر: گهواره ی زندگی» (سال 2003) نام داشتند که در آنها «آنجلینا جولی» در نقش لارا بازی کرده بود. فیلم اول، پرفروش ترین فیلمی محسوب می شود که از یک بازی ویدیویی اقتباس شده است. اما شکست تجاری «گهواره ی زندگی» و عدم تمایل آنجلینا جولی به ظهور مجدد در قالب لارا، دست به دست هم دادند تا فیلم سومی تولید نشود.

درباره ی اینکه چه کسی نقش لارا را بازی خواهد کرد، یا زمان اکران فیلم حرفی زده نشده است.

منبع: Hollywood Reporter

منبع :

تبلیغات