سازنده ی Street Fighter 5 طرفداران ایکس باکس وان را به خرید پلی استیشن 4 تشویق کرد - - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سازنده ی Street Fighter 5 طرفداران ایکس باکس وان را به خرید پلی استیشن 4 تشویق کرد - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سازنده ی Street Fighter 5 طرفداران ایکس باکس وان را به خرید پلی استیشن 4 تشویق کرد -
,[categoriy]

آکاایران: سازنده ی Street Fighter 5 طرفداران ایکس باکس وان را به خرید پلی استیشن 4 تشویق کرد

آکاایران درحالی که نسخه های قبلی مجموعه بازی های Street Fighter برای کنسول های ایکس باکس هم راهی بازار شده بود، پنجمین نسخه از این مجموعه ها به شکل انحصاری برای کنسول پلی استیشن۴ عرضه می شود. این موضوع باعث شد که بسیاری از کاربران ایکس باکس وان به شرکت سازنده اعتراض کنند. یوشینوری اونو (Yoshinori Ono) تهیه ی کننده ی این بازی در گفتگویی با سایت GameSpot گفت که کاربران ایکس باکس وان برای تجربه ی SF 5، باید کنسول پلی استیشن 4 را خریداری کنند.

برای تجربه ی Street Fighter 5 ، کنسول پلی استیشن۴ بخرید.

 

به گزارش آکاایران اونو در این مصاحبه گفت:” زمان زیادی برای پس انداز کردن ۳۰۰ دلار وجود دارد و کاربران کنسول ایکس باکس وان می توانند برای تجربه ی این بازی، کنسول پلی استیشن۴ را خریداری کنند. در حال حاضر کنسول پلی استیشن۴ قیمت مناسبی هم دارد.”

شرکت کپکام قبلا اعلام کرده بود که بازی Street Fighter 5 به شکل انحصاری برای پتلفرم های پلی استیشن۴ و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد و هیچ برنامه ای برای عرضه ی آن روی کنسول ایکس باکس وان وجود ندارد.

اونو در ادامه ی صحبت هایش گفت:” برای اولین بار در این مجموعه بازی ها، شخصیت ها به شکل رایگان بالانس خواهند شد. بازی کننده ها زمانی که بازی را خریداری می کنند، می توانند به شکل رایگان بازی را با مضامین مختلف بروزرسانی کنند و هیچ وقت چیزی را از دست نخواهند داد.”

,[categoriy]

یوشینوری اونو تهیه کننده ی مجموعه بازی های Street Fighter

پنجمین نسخه از مجموعه بازی های Street Fighter در تاریخ ۲۷ بهمن ماه راهی بازار خواهد شد.

منبع: VideoGamer

 

منبع :

سازنده ی Street Fighter 5 طرفداران ایکس باکس وان را به خرید پلی استیشن 4 تشویق کرد - گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات