loading...
هدست واقعیت مجازی

آکاایران: قیمت هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ مشخص شد

آکاایران بازار هدست های واقعیت مجازی داغ است و شرکت های مختلف محصولات متفاوتی را در این حوزه در دست ساخت دارند. از جمله این شرکت ها می توان به سامسونگ، سونی  و HTC اشاره کرد. شرکت سامسونگ با Gear VR وارد بازار هدست های واقعیت مجازی شده است. این شرکت کره ای که در زمینه ی تولید تلفن های همراه و تلویزیون نام شناخته شده ای است، اعلام کرد هدست واقعیت مجازی خودش را با قیمت 99 دلار راهی بازار خواهد کرد.

به گزارش آکاایران

هدست واقعیت مجازی Gear VR با قیمت 99 دلار در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

البته برای استفاده از این هدست باید یکی از گوشی های گلکسی نوت 5، گلکسی S6، گلکسی S6 اج و گلکسی S6 اج پلاس را داشته باشید. این هدست از تمام نرم افزارهای هدست Oculus پشتیبانی می کند و به همین دلیل برنامه های این دو محصول، روی یکدیگر کار خواهند کرد. این محصول هم اکنون برای پیش فروش در سایت های مختلف قرار گرفته و به زودی هم تاریخ عرضه ی آن اعلام خواهد شد.

سامسونگ یک بازی جدید را هم برای این هدست معرفی کرد. این عنوان Gunjack نام دارد و توسط استودیوی CCP در دست ساخت است. عنوان Gunjack با موتور Unreal Engine 4 ساخته شده و یک بازی ارکید تیراندازی به شمار می رود. بازی کننده ها در نقش فردی قرار می گیرند که به وسیله ی مسلسل مخصوصی که دارد، باید دشمنان را از بین ببرد. این استودیو، بازی دیگری هم به نام Valkyrie در دست ساخت دارد و گفته که عنوان Gunjack روند متفاوتی با آن خواهد داشت. البته بازی Gunjack برای هدست واقعیت مجازی Oculus هم ساخته خواهد شد.

در ادامه می توانید برخی از تصاویر بازی Gunjack را مشاهده کنید:

  • هدست واقعیت مجازی
  • هدست واقعیت مجازی
  • هدست واقعیت مجازی
  • هدست واقعیت مجازی

منبع: Engadget

منبع :

تبلیغات