پلی استیشن 4

آکاایران: احتمال عرضه ی بازی Resident Evil 6 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان

آکاایران به نظر می رسد که شرکت کپکام قصد دارد نسخه ی بازسازی شده ی عنوان رزیدنت اویل 6 (Resident Evil 6) را برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه کند.

به گزارش آکاایران

به احتمال زیاد تا مدتی دیگر شاهد معرفی نسخه ی بازسازی شده ی عنوان Resident Evil 6 برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 خواهیم بود.

به تازگی نام این بازی در سایت سازمان رده بندی سنی بازی های کامپیوتری کشور کره دیده شده و به همین دلیل شایعه ی عرضه این بازی برای کنسول های نسل حاضر به حقیقت نزدیک تر شده است.
در گذشته بازی های مختلفی قبل از اینکه معرفی شوند در سایت سازمان رده بندی سنی بازی های کامپیوتری کشور کره قرار گرفته بودند که از بین آن ها می توان به عرضه ی بازی Limbo برای کنسول پلی استیشن3، ساخت نسخه ی جدید مجموعه بازی های رزیدنت اویل برای کنسول 3DS، ساخته شدن بازی Metal Gear Solid: The Legacy Collection، عرضه ی نسخه ی بازسازی شده ی Gravity Rush برای پلی استیشن4 و بازی های دیگر اشاره کرد.

شرکت کپکام درحال ساخت رزیدنت اویل 7 است و عرضه ی نسخه ی بازسازی شده ی بازی رزیدنت اویل 6 می تواند بازی کننده های جدید را با این مجموعه بازی ها آشنا کند و همچنین میزان صبر کردن برای تجربه ی رزیدنت اول 7 را کمتر خواهد کرد.
البته کپکام مدتی پیش بازی Resident Evil: Umbrella Corps را معرفی کرد که یک عنوان چند نفره است.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات