وین دیزل خبر از ساخت فیلم و سریال جدید Riddick داد - آکا

آکاایران: وین دیزل خبر از ساخت فیلم و سریال جدید Riddick داد

آکاایران «وین دیزل»، تهیه کننده ی مجموعه فیلم ها و بازی های «ریدیک» (Riddick)، اخیرا گفته است که می خواهد دوباره این مجموعه ی قدیمی اش را زنده کند. دیزل گفته است که فیلم بعدی «ریدیک»، Furia نام خواهد داشت. قرار است یک مجموعه ی تلویزیونی ریدیک هم ساخته شود که Merc City نام دارد.

به گزارش آکاایران

مجموعه ی ریدیک از سه فیلم، دو بازی ویدیویی و دو رمان تشکیل می شود.

دیزل این دو خبر را در اینستاگرام داده است. او گفته که استودیوی اش یعنی One Race Films مسوولیت ساخت فیلم را برعهده خواهند داشت. قرار است «دیوید تویی» (David Twohy) از ماه آینده نوشتن فیلم نامه ی Furia را آغاز کند. تویی پیش از این سه فیلم مجموعه ی ریدیک را کارگردان کرده است.

حتی با دیدن اسم فیلم Furia هم می توانیم درباره ی داستان آن تخمین هایی بزنیم. فیلم احتمالا بسیاری از سوالاتی که درباره ی ریدیک داشتیم را پاسخ خواهد داد؛ مثل اطلاعات بیشتر از نژاد Furyanها یا Necromangerها.

وین دیزل خبر از ساخت فیلم و سریال جدید Riddick داد - آکا

فیلم Riddick محصول سال 2013

مجموعه ی تلویزیونی ریدیک هم مطمئنا می تواند به دنیا و پس زمینه ی داستانی ریدیک عمق بیشتری بدهد. امیدواریم فیلم Furia حداقل از Riddick دو سال پیش بهتر باشد.

مجموعه ی ریدیک در اصل از سه فیلم تشکیل می شود. فیلم اول که Pitch Black نام دارد در سال 2000 عرضه شده. فیلم دوم The Chronicles of Riddick نام دارد و محصول سال 2004 است و فیلم سوم هم Riddick نام دارد و در سال 2013 عرضه شده است.

دو بازی هم تا به حال از روی مجموعه ی ریدیک و با حضور و همکاری خود وین دیزل ساخته شده است. این دو بازی که The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay و The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena نام دارند، هر دو بازخورد بسیار خوبی از منتقدان و بازی کننده ها گرفتند. به خصوص بازی اول یکی از بهترین عناوین اکشن اول شخص زمان خودش محسوب می شود. مجموعه ریدیک هم چنین دو رمان هم دارد که داستان فیلم ها را در خود جای داده اند.

وین دیزل خبر از ساخت فیلم و سریال جدید Riddick داد - آکا

بازی ویدیویی The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay در سال 2004 عرضه شد و یکی از بهترین اکشن های اول شخص مخفی کاری است.

دیزل هیچ حرفی از زمان عرضه ی فیلم یا سریال جدید ریدیک نزده است.

منبع: io9

منبع :

تبلیغات