in one view داده

برنامه ی جدید جرمی کلارکسون با کیفیت 4K نمایش داده می شود - آکا

آکاایران: برنامه ی جدید جرمی کلارکسون با کیفیت 4K نمایش داده می شود

آکاایران پس از مشکلات به وجود آمده میان مجریان مطرح برنامه ی محبوب «تاپ گیر» (Top Gear) با شبکه ی BBC، این افراد قرار داد جدیدی را با آمازون برای ساخت یک برنامه ی تازه، امضا کردند.

به گزارش آکاایران

برنامه ی جدید جرمی کلارکسون و دو همکاری قدیمی اش با کیفیت 4K پخش می شود.

جرمی کلارکسون (Jeremy Clarkson)، ریچارد هموند (Richard Hammond) و جیمز می (James May) برنامه ای جدید مانند «تاپ گیر» را برای آمازون و افرادی که از سرویس آمازون پرایم (Amazon Prime) استفاده می کنند، خواهند ساخت. شرکت آمازون هم برای اینکه برنامه ی با کیفیتی را تولید کرده باشد، بودجه ی 160 میلیون یورویی را به آن اختصاص داده است.
هنوز درباره ی این برنامه ی جدید چیزی نمی دانیم و اطلاعات کمی درباره ی آن منتشر شده است. به تازگی مشخص شده که این برنامه با کیفیت 4K ضبط می شود و با همین کیفیت هم به نمایش در خواهد آمد. براساس گزارش های منتشر شده، پخش برنامه ی جدید کلارکسون و همکارانش با کیفیت 4K یک اتفاق هیجان انگیز و یک پیشرفت قابل ملاحظه برای آن ها به شمار می رود. برنامه ی «تاپ گیر» جزو اولین برنامه های تلویزیونی بود که از سال 2007 با کیفیت HD ضبط و پخش می شد و برنامه ی جدید آن ها هم از نظر کیفیت تصویر فوق العاده خواهد بود.

برنامه ی جدید جرمی کلارکسون با کیفیت 4K نمایش داده می شود - آکا

در حال حاضر مشخص نیست که چه افرادی به عنوان مجری فصل جدید «تاپ گیر» معرفی خواهند شد. قبلا شایعه شده بود که کلارکسون و همکارانش برنامه ای را برای سایت Netflix خواهند ساخت، اما به نظر می رسد که آمازون از آن ها موفق تر بوده است.

منبع: Uber Gizmo

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

in one view داده

تبلیغات