اطلاعات جدید از بازی Mass Effect Andromeda به بیرون درز کرد - آکا

آکاایران: اطلاعات جدید از بازی Mass Effect Andromeda به بیرون درز کرد

آکاایران مجموعه بازی های Mass Effect یکی از محبوب ترین بازی های شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی Bioware به شمار می روند. تا این لحظه سه قسمت از آن راهی بازار شده که توانستند مورد توجه بازی کننده ها قرار بگیرند. سال گذشته بود که نسخه ی چهارم این مجموعه بازی ها برای پلتفرم های جدید بازی معرفی شد، اما اطلاعاتی از آن منتشر نشد. به تازگی شایعاتی درباره ی این بازی به بیرون درز کرده است.

به گزارش آکاایران

بازی کننده ها در بازی Mass Effect Andromeda می توانند سفینه ی خودشان را کنترل کنند.

یکی از کاربران سایت Reddit اطلاعات جدیدی از این عنوان به دست آورده و آن ها را منتشر کرده است. او گفته که این اطلاعات را از یک منبع نزدیک به استودیوی Bioware به دست آورده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، بازی کننده ها دو هم تیمی خواهند داشت که همیشه در کنار شخصیت اصلی بازی قرار دارند. یکی از این شخصیت ها یک زن با موهای روشن و یکی از آن ها یک کروگان (Krogan) خواهد بود. تمام شخصیت های بازی هم به یک جت پک مجهز شده اند که به وسیله ی آن می توانند در محیط بازی حرکت کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا می توان از این جت پک در طول مبارزه ها استفاده کرد یا خیر، اما وجود Ominitool در بازی تایید شده و کاربرد زیادی هم خواهد داشت. جان پنهاه هایی که شخصیت های بازی پشت آن پنهان می شوند قابل تخریب خواهند بود. در این اطلاعات مشخص شده که سلاح های طراحی شده هم مانند نسخه های قبلی است.

اطلاعات جدید از بازی Mass Effect Andromeda به بیرون درز کرد - آکا

بازی کننده ها در این بازی کنترل سفینه ی فضایی جدیدی را به دست می گیرند و دیگر خبری از سفینه ی نورماندی نیست. در این سفینه اتاق جلسه وجود دارد که بازی کننده ها می توانند در آن با دیگر شخصیت های بازی در ارتباط باشند. البته یک ویژگی خوب در بازی قرار گرفته که بازی کننده ها به وسیله ی آن می توانند به شکل دستی سفینه ی خودشان را کنترل کنند. حالت کنترل کردن سفینه هم شبیه به سبک اول-شخص در می آید.

در این سفینه بخشی به نام Pathfinder’s Quarters وجود دارد که به احتمال زیاد مکانی است که شخصیت اصلی بازی در آن حضور خواهد داشت. قهرمان اصلی این بازی قرار است در کهکشان های دیگر به دنبال سیاره ای برای زندگی انسان ها باشد. نژادهایی که در نسخه های قبلی دیده شده بودند در این عنوان حضور دارند و آن ها هم قصد دارند سیاره جدیدی را برای خودشان پیدا کنند.

اطلاعات جدید از بازی Mass Effect Andromeda به بیرون درز کرد - آکا

در کنار وجود دشمنانی مانند گروه Vorcha و Collector ها در بازی، دشمن جدیدی هم در این عنوان مشاهده خواهد شدکه قهرمان بازی می تواند آن ها را از بین ببرد یا آن ها را ببخشد.

در اطلاعات لو رفته، گفته شده که گرافیک بازی بسیار بهبود پیدا کرده و بازی کننده ها قابلیت های بیشتری برای شخصی سازی قهرمان اصلی داستان خواهند داشت.

البته اطلاعات لو رفته از این بازی از طرف سازندگان تایید نشده و احتمال دارد که برخی از آن ها تغییر کند. بازی Mass Effect Andromeda در اواخر سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات