به جنگ ستارگان علاقه دارید؟ گوگل غافلگیرتان می کند - آکا

آکاایران: به جنگ ستارگان علاقه دارید؟ گوگل غافلگیرتان می کند

آکاایران از آنجایی که به اکران جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم های جنگ ستارگان نزدیک می شویم، شرکت گوگل تصمیم گرفته علاقه مندان به این فیلم ها را غافلگیر کند. اگر می خواهید بدانید گوگل به چه شکل می خواهد علاقه مندان به دنیای جنگ ستارگان را غافلگیر کند، عبارت a long time ago in a galaxy far far away را در موتور جستجوی گوگل تایپ کنید تا صفحه ای هیجان انگیز پیش روی شما قرار بگیرد.

به گزارش آکاایران

شرکت گوگل به مناسبت نزدیک شدن به تاریخ اکران جدیدترین فیلم جنگ ستارگان، علاقه مندان به این فیلم ها را غافلگیر می کند.

با این کار مشاهده خواهید کرد که صفحه ی جستجوی گوگل همانند تیتراژ ابتدای فیلم های جنگ ستارگان به حرکت در می آید و نتایج جستجو را نمایش می دهد. اگر به مجموعه فیلم های جنگ ستارگان علاقه دارید، حتما با عبارت a long time ago in a galaxy far far away در ابتدای این فیلم ها روبه شده اید و با دیدن آن به دنیای عجیب و هیجان انگیزی که جرج لوکاس خلق کرده بود، وارد می شدید.

هر چه به تاریخ اکران جدیدترین فیلم جنگ ستارگان که «نیرو برمی خیزد» (The Force Awakens) نام دارد نزدیک تر می شویم، خبرها و حاشیه های پیرامون این فیلم بیشتر می شوند. در حالی که این فیلم هنوز اکران نشده، شاهد رکورد شکنی های عجیبی بوده ایم و پوسترهای مختلفی هم از آن منتشر شده است. حتی با شخصیت های این فیلم ها هم به کودکان برنامه نویسی یاد می دهند. البته هیجان انگیزترین چیزی که می تواند نظر شما را به سمت خودش جلب کند، تولید ربات BB-8 بود. این ربات با تلفن های همراه کنترل می شود و کارهای مختلفی می توان با آن انجام داد.

منبع: Gizmodo

منبع :

تبلیغات