نسخه ی روز اول بازی Street Fighter V با قاب فلزی عرضه می شود - آکا

آکاایران: نسخه ی روز اول بازی Street Fighter V با قاب فلزی عرضه می شود

آکاایران شرکت کپکام برای اینکه علاقه مندان به مجموعه بازی های Street Fighter را به خرید قسمت پنچم در روز اول تشویق کند، اعلام کرد که نسخه ی روز اول این بازی با قاب فلزی در اختیار بازی کننده ها قرار می گیرد.

اگر از علاقه مندان سرسخت بازی Street Fighter V هستید، حتما نسخه ی روز اول آن را خریداری کنید.

به گزارش آکاایران نسخه ی روز اول بازی Street Fighter V به شکل محدود برای کنسول پلی استیشن۴ عرضه می شود و اگر آن را بخرید یک محصول متفاوت با ظاهری زیبا در اختیار خواهید داشت. البته باید توجه داشته باشید که تنها نسخه ی روز اول این عنوان که در اروپا عرضه می شود، قاب فلزی دارد.

روی جلد نسخه ی روز اول که با قاب فلزی عرضه می شود، طرحی از شخصیت Ryu را مشاهده خواهید کرد که نظر بسیاری از علاقه مندان به این بازی را به سمت خودش جلب می کند. اگر شما هم از طرفداران ایرانی این بازی هستید و می خواهید یک نسخه از آن را در اختیار داشته باشید، خرید نسخه ی روز اول انتخاب مناسبی خواهد بود. به احتمال زیاد برای خرید این نسخه نباید مبلغ بیشتری در مقایسه با نسخه های معمولی پرداخت کنید.

این بازی در تاریخ ۲۷ بهمن ماه برای پلتفرم های پلی استیشن۴ و کامپیوترهای شخصی عرضه می شود. از آنجایی که این عنوان برای کنسول ایکس باکس وان راهی بازار نمی شود، بسیاری از بازی کننده ها به کپکام اعتراض کرده اند؛ اما تهیه کننده ی SFV به آن ها گفت که بهتر است کنسول پلی استیشن۴ را خریداری کنند.

در ادامه می توانید تصویر منتشر شده از نسخه ی روز اول Street Fighter V را مشاهده کنید:

نسخه ی روز اول بازی Street Fighter V با قاب فلزی عرضه می شود - آکا

منبع: Gematsu

منبع :

تبلیغات