loading...
مجموعه ی تلویزیونی Futurama در قالب یک بازی موبایل زنده می شود - آکا

آکاایران: مجموعه ی تلویزیونی Futurama در قالب یک بازی موبایل زنده می شود

آکاایران ساخت مجموعه ی تلویزیونی «فیوچراما» (Futurama) را یک بار در سال ۲۰۰۲ و پس از پخش چهار فصل لغو کردند. با این حال، این مجموعه در سال ۲۰۰۸ دوباره زنده شد و تا سال ۲۰۱۳، سه فصل دیگر هم از آن نمایش داده شد. در نهایت باز هم ساخت Futurama را لغو کردند.

به گزارش آکاایران

برای اولین بار نیست که یک بازی ویدیویی از روی مجموعه ی تلویزیونی فیوچراما ساخته می شود.

قرار است که این مجموعه دوباره باز گردد، اما در قالب یک بازی موبایل. این بازی موبایل Futurama: Game of Drones نام گرفته است. بازی در سبک معمایی ساخته خواهد شد و بازی کننده ها در آن، روبوت هایی را به هم متصل می کنند تا مراحل پیش برود.

بازی Game of Drones توسط استودیوی آلمانی Wooga Games ساخته می شود. این استودیو پیش از این بازی هایی مثل Diamond Dash یا Jelly Splash را ساخته است و در ساخت جورچین های سه تایی و تقلید از روی Bejeweled یا عناوینی مثل آن تبحر بالایی دارد.

چیزی که بازی Game of Drones را از دیگر عناوین این استودیو جدا می کند، حضور «دیو گراسمن» در مراحل ساخت بازی است. دیو گراسمن قرار است داستان بازی را بنویسد. او پیش از این روی بازی های ماجرایی کلاسیکی مثل «راز جزیره ی میمون» یا «سام و مکس» کار کرده است و همین موضوع، انتظارات ما را از بازی فیوچراما بالا می برد. «پاتریک ورونه»٫ نویسنده ی این مجموعه ی تلویزیونی هم قرار است در نوشتن بازی همکاری کند.

مجموعه ی تلویزیونی Futurama در قالب یک بازی موبایل زنده می شود - آکا

بازی Futurama روی پلی استیشن2 یک پلتفرمر ماجرایی سه بعدی بود.

برای اولین بار نیست که یک بازی ویدیویی از روی مجموعه ی تلویزیونی فیوچراما ساخته می شود. در سال ۲۰۰۳ هم یک سکوبازی سه بعدی با اقتباس از این مجموعه برای سه پلتفرم ایکس باکس، پلی استیشن۲ و گیم کیوب ساخته شده بود.

انتظارات مان از بازی Futurama: Game of Drones بالا است؛ تا عرضه ی بازی صبر می کنیم و نظرمان را درباره ی آن می دهیم. فعلا نمی دانیم قرار است بازی روی چه سیستم های عاملی یا دقیقا در چه زمانی عرضه شود.

منبع: The Verge

منبع :

تبلیغات