loading...
تصویر جدید از Game of Thrones هیجان طرف داران این سریال را بالا برد - آکا

آکاایران: تصویر جدید از Game of Thrones هیجان طرف داران این سریال را بالا برد

آکاایران شب گذشته ی شبکه ی خصوصی HBO تصویری در صفحه ی توییترش منتشر کرد که بسیاری از طرف داران سریال محبوب بازی تاج و تخت را به هیجان آورد.

به گزارش آکاایران

برخلاف دیگر سریال ها، با اینکه بازی تاج و تخت، به فصل های پایانی خود نزدیک می شود، محبوبیت اش همین طور بیشتر و بیشتر می شود.

هشدار! خطر لوث شدن بخش یا بخش هایی از قصه ی سریال

ششمین فصل سریال پربیننده ی بازی تاج و تخت در اوایل بهار از شبکه ی خصوصی HBO پخش خواهد شد. در همین راستا، این شبکه برای به تب و تاب آوردن طرف داران، اولین تصویر تبلیغاتی فصل جدید را در صفحه ی رسمی توییترش منتشر کرد. در این تصویر بخشی از چهره ی خونین جان اسنو، فرمانده ی کل «نگهبانان شب» را می بینیم. سرنوشت او در قسمت آخر فصل قبل نامعلوم و بین مرگ و زندگی معلق مانده بود.

آخرین باری که جان اسنو را دیدیم، اعضای «نگهبانان شب» که از او ناامید شده بودند، او را با حقه در گوشه ای به دام انداختند و هر یک خنجرشان را در بدن او فرو کردند. این در حالی است که تقریبا هیچ کس فکرش را نمی کرد چنین اتفاقی برای شخصیتی به این مهمی بیفتد؛ شخصیتی که همه امیدهای زیادی برایش داشتند. از آن موقع، بسیاری از طرف داران و دنبال کنندگان این سریال در رسانه های اجتماعی با آب و تاب راجع به سرنوشت او بحث و تبادل نظر کردند. نظر غالب در میان آنها این بود که او زنده است؛ مرگ در سریالی مثل بازی تاج و تخت معنا ندارد و جان اسنو به نحوی برمی گردد. هر چند این تصویر مبهم است و از وضعیت جان اسنو هیچ اطلاعی نمی دهد.

برخلاف دیگر سریال ها، با اینکه بازی تاج و تخت، به فصل های پایانی خود نزدیک می شود، محبوبیت اش همین طور بیشتر و بیشتر می شود. آخرین قسمت فصل پنجم، مخاطبان بسیار زیادی را جذب کرد و رکورد هم شکست. این در حالی است که بازی تاج و تخت هم زمان با مسابقه ی نهایی اتحادیه ی ملی بسکتبال (NBA) پخش می شد. اگر شما به هر دلیلی، نتوانسته اید تاکنون این سریال را تماشا کنید، پنج ماه فرصت دارید تا خودتان را برسانید. البته هنوز چند فصل تا پایان این سریال باقی مانده. سرپرست برنامه ریزی شبکه ی HBO قبلا قول داده بود که این سریال حداقل هشت فصل خواهد داشت.

تصویر جدید از Game of Thrones هیجان طرف داران این سریال را بالا برد - آکا

منبع: Twitter

منبع :

تبلیغات