اولین تریلر از قسمت سوم فیلم Captain America را ببینید - آکا

آکاایران: اولین تریلر از قسمت سوم فیلم Captain America را ببینید

آکاایران استودیوی فیلم سازی مارول (Marvel Studios)، اولین تریلر از جدیدترین فیلم مجموعه ی «کاپیتان امریکا» را منتشر کرده است. تریلر این فیلم که «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) نام دارد، کمتر از دو ساعت پیش و در شبکه ی یوتیوبی Jimmy Kimmel منتشر شد.

به گزارش آکاایران

فیلم Civil War اقتباسی از یک کمیک به همین نام است.

«کریس اوانز» (Chris Evans) که نقش کاپیتان امریکا را در دو فیلم The First Avenger و The Winter Soldier ایفا کرده است، در شماره ی سوم از مجموعه فیلم های کاپیتان امریکا به جنگ «مرد آهنی» (Iron Man) رفته است.

«رابرت داونی جونیور»، به ایفای نقش اش به عنوان مرد آهنی در این فیلم ادامه داده است. «آنتونی مکی» و «اسکارلت جوهانسن» هم به ترتیب نقش های «فالکن» و «بلک ویدو» را در فیلم خواهند داشت.

فیلم Civil War برگرفته از یک کمیک به همین نام است که در سال 2006 و توسط «مارک میلار» و «استیو مک نیون» نوشته شده بود. در این کمیک، کاپیتان امریکا و مرد آهنی که سال ها است با یکدیگر همکاری می کرده اند، سر موضوعی کوچک با هم در می افتند و دعوای آن ها بسیار بزرگ می شود.

تعداد قهرمان هایی که در کمیک به جان یکدیگر می افتند بسیار زیاد است، اما در فیلم فقط برخی از آن ها به تصویر کشیده شده اند.

فیلم Captain America: Civil War قرار است در روز ششم مه سال آینده ی میلادی (17 اردیبهشت 1395) اکران شود.

می توانید تریلر را در ادامه ببینید.

منبع: Cnet

منبع :

تبلیغات