اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای شد - مجله خبری دیجی کالا (دیجی مگ)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای شد
,[categoriy]

آکاایران: حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای شد

آکاایران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی مهندس حسن کریمی قدوسی را به عنوان مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای منصوب کرد.

به گزارش آکاایران

با انتخاب هیات مدیره ی بنیاد ملی بازی های رایانه ای و ویدیویی و حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ حسن کریمی قدوسی مدیر عامل جدید این بنیاد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، علی جنتی در حکم مدیرعامل جدید آورده است: “در اجرای ماده ی 8 اساسنامه ی بنیاد ملی بازی های رایانه ای و به استناد صورت جلسه هیات مدیره آن بنیاد مورخ 30 خرداد ماه 1394 و تایید هیات امنا به موجب این حکم به مدت سه سال به سمت «مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای» منصوب می شوید.” در ادامه این حکم آمده: “امید می رود با استعانت از خداوند متعال و همکاری نزدیک با اعضای هیات مدیره و بهره گیری از کلیه ی ظرفیت های موجود این صنعت در کشور در جهت حمایت و رشد و ارتقای صنعت بازی های ویدیویی و رایانه ای و تدوین راهبردها و سیاست های مناسب و ایجاد زمینه برای شکوفایی خلاقیت های جوانان و انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.”

حسن کریمی قدوسی پیش از این قائم مقامی بنیاد ملی بازی های رایانه ای را برعهده داشت و مدیرعاملی این بنیاد بر عهده ی سید ذبیح اله فیض آبادی بود. حسن کریمی قدوسی پیش از آن که به عنوان قائم مقام بنیاد ملی بازی های رایانه ای مشغول به کار شود به مدت یک سال در سمت مدیرعامل انیستیتو ملی بازی سازی فعالیت می کرد. کریمی به مدت دو سال هم مدیریت استودیوی بازی سازی «بازی رسانه» را برعهده داشت که مهم ترین خروجی آن بازی رایانه ای «بیداری اسلامی» بود.

منبع: بنیاد ملی بازی های رایانه ای

منبع :

حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات