ایکس باکس

آکاایران: مایکروسافت خواهان عرضه ی Red Dead Redemption روی ایکس باکس وان است

آکاایران از همان روزهای اولی که مایکروسافت اعلام کرد امکان اجرای بازی های ایکس باکس 360 را روی ایکس باکس وان به وجود می آورد، بسیاری از کاربران خواهان تجربه ی دوباره ی بازی Red Dead Redemption بودند. به نظر می رسد مایک ایبارا (Mike Ybarra) رییس بخش برنامه نویسی شرکت مایکروسافت هم دوست دارد که این عنوان را بار دیگر روی کنسول ایکس باکس وان تجربه کند.

به گزارش آکاایران

مایکروسافت برای عرضه ی بازی Red Dead Redemption روی ایکس باکس وان، به اجازه ی ر اک استار نیاز دارد.

ایبارا در جدیدترین مصاحبه ی خودش پس از عرضه شدن قابلیت اجرای بازی های ایکس باکس 360 روی ایکس باکس وان گفت:” خیلی دوست دارم که بازی Red Dead Redemption را روی ایکس باکس وان بازی کنم. قبلا ساعت های زیادی در بیابان های این بازی به ماجراجویی پرداخته ام.”
این عنوان در کنار بازی «ندای وظیفه: عملیات سری 2» به عنوان پرطرفدارترین بازی هایی شناخته شدند که کاربران می خواستند آن ها روی ایکس باکس وان تجربه کنند.
ایبارا گفت که برای عرضه ی بازی های ایکس باکس 360 روی کنسول ایکس باکس وان نیاز به کارهای مهندسی مختلف است و این روند در بازی های گوناگون هم متفاوت خواهد بود؛ اما از طرف دیگر ناشر بازی هم باید اجازه ی عرضه ی مجدد عنوان خودش روی کنسول ایکس باکس وان را بدهد. مایکروسافت درباره ی امکان اجرا شدن بازی Red Dead Redemption روی ایکس باکس وان با استودیوی راک استار تماس گرفته اما فعلا جواب مثبت دریافت نکرده است.
مایکروسافت گفته از آنجایی که کاربران زیادی قصد تجربه ی این بازی روی کنسول ایکس باکس وان را دارند، باید درخواست های خودشان را به راک استار هم ارسال کنند تا آن ها در این زمینه شرایط لازم را به وجود بیاورند تا بتوان این عنوان را برای ایکس باکس وان آماده کرد.

منبع: Engadget

منبع :

تبلیغات