جدیدترین اطلاعات از نسخه ی بازسازی شده ی بازی Resident Evil 0

آکاایران: جدیدترین اطلاعات از نسخه ی بازسازی شده ی بازی Resident Evil 0

آکاایران شرکت بازی سازی کپکام در چند سال گذشته دست به بازسازی برخی از بازی های قدیمی خودش زده است. از بین این عنوان ها می توان به اولین قسمت از مجموعه بازی های رزیدنت اویل (Resident Evil) و دو قسمت از مجموعه بازی های Devil May Cry اشاره کرد. این شرکت مدتی پیش هم اعلام کرده بود که کار ساخت نسخه ی بازسازی شده ی بازی رزیدنت اویل 2 را آغاز کرده که البته پس از عرضه ی نسخه ی بازسازی شده ی بازی رزیدنت اویل زیرو راهی بازار خواهد شد. شرکت کپکام برای اینکه بازی رزیدنت اویل زیرو با موفقیت روبه رو شود، از سازندگان نسخه ی اصلی این بازی استفاده کرده است.

به گزارش آکاایران

سازندگان نسخه ی بازسازی شده ی بازی رزیدنت اویل زیرو اعلام کردند که افکت های گرافیکی این عنوان کاملا سه بعدی طراحی خواهند شد.

کوجی اودا (Koji Oda) کارگردان این بازی گفت:” این بازی همانند نسخه ی اصلی خودش کیفیت بالایی خواهد داشت.” سازندگان قبلا گفته بودند که بازی کننده ها با اتمسفر بسیار واقعی روبه رو می شوند.
هیروشی کاساجیما (Hiroshi Kasajima) مدیر طراحی این بازی هم گفته:” ما سعی داریم جزییات بیشتری را در مقایسه با عنوان اصلی در این بازی قرار دهیم.” از جمله کارهایی که تیم سازنده در نسخه ی بازی سازی شده ی رزیدنت اویل زیرو انجام داده اند، ایجاد تغییرات در دوربین بوده است. بازی کننده ها در این بازی کنترل بهتری روی دوربین خواهند داشت.

در نسخه ی اصلی بازی رزیدنت اویل زیرو، ویدیوهایی در محیط های پس زمینه پخش می شدند و در حالی که برخی از آن ویدیوها در نسخه ی بازسازی شده هم دیده می شوند، بازی کننده ها با افکت های بیشتری در محیط روبه رو خواهند شد. سازندگان بازی بسیاری از افکت ها را به شکل سه بعدی طراحی کرده اند که از بین آن ها می توان به افکت سه بعدی آتش و تک تک قطره های آب اشاره کرد.
اما یکی از هیجان انگیزترین تغییرات شکل گرفته در بازی کنترل شخصیت آلبرت وسکر (Albert Wesker) است. سازندگان اعلام کرده اند که حالتی به نام «Wesker Mode» در بازی وجود دارد که بازی کننده ها در آن کنترل این شخصیت را به دست می گیرند. وسکر در این بازی می تواند سریع حرکت کند و دشمنان را بدون تیراندازی از بین ببرد.

نسخه ی بازسازی شده ی بازی رزیدنت اویل زیرو به صورت دیجیتالی برای کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشنایکس باکس 360 و کامپیوترهای شخصی در تاریخ 29 دی ماه راهی بازار می شود.

منبع: Digital Trends

منبع :

تبلیغات