کریستین بل در نقش انزو فراری بازی خواهد کرد

آکاایران: کریستین بل در نقش انزو فراری بازی خواهد کرد

آکاایران «کریستین بل» (Christian Bale) به شگرد خاص بازیگری اش شهرت دارد؛ او به طور کامل در هر نقشی که ایفا می کند غرق می شود. از همین رو، می تواند یک انتخاب ایده آل برای بازی در نقش «انزو فراری» (Enzo Ferrari)، یک تکامل گرای استثنایی و مرد اول خودروهای اسپورت ایتالیایی، در مورد انتظارترین فیلم سینمایی «مایکل مان» (Michael Mann) باشد. کریستین بل برای ایفای نقش در این فیلم انتخاب شده که فیلم برداری آن از تابستان آینده آغاز خواهد شد.

به گزارش آکاایران

به گزارش وب سایت Deadline، کریستین بل به پیشنهاد «مایکل مان» برای بازی کردن در نقش انزو فراری ایتالیایی پاسخ مثبت داده است.

مان به مدت 15 سال مشغول کار روی این فیلم بوده است و زمانی هم با «سیدنی پولاک» کارگردان (Sydney Pollack) در این پروژه همکاری می کرد، اما پولاک در سال 2008 میلادی فوت شد. مایکل مان به این پروژه علاقه ی خاصی دارد و این فیلم دقیقا همان چیزی است که باید برای ساخت آن تلاش کند.

داستان روایت شده در این فیلم مربوط به سال 1957 میلادی است و درون مایه ی اصلی آن یک داستان عاشقانه است. فراری همسری به نام «لورا» (Laura) داشت که تا زمان مرگ لورا در سال 1978 با او زندگی می کرد. هنوز یک بازیگر خانم برای ایفای نقش همسر فراری انتخاب نشده است.

انزو فراری زندگی طولانی ای داشت و بخش زیادی از عمرش را صرف پیشرفت حرفه اش در صنعت خودرو کرد و در سن سالگی از دنیا رفت؛ درست پس از عرضه ی خودروی منحصربه فرد F40.

مایکل مان به ساخت فیلم های سینمایی مثل The Last of The Mohicans، Collateral و Heat شهرت دارد. جدیدترین پروژه ی او فیلم Blackhat بود که «کریس همزورت» (Chris Hemsworth) و «وایولا دیویس» (Viola Davis) در آن ایفای نقش کرده بودند.

فیلم برداری فیلم سینمایی فراری از تابستان آینده آغاز خواهد شد، تاریخ اکران آن هنوز تایید نشده است.

منبع: Deadline

منبع :

تبلیغات