ایکس باکس 360

آکاایران: بازی مورتال کامبت اکس برای ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه نمی شود

آکاایران بازی مورتال کامبت اکس برای کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 معرفی شده بود. در ابتدا قرار بود که این بازی به شکل همزمان برای تمام پلتفرم ها راهی بازار شود، اما استودیوی سازنده اعلام کرد که نسخه ی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 بعد از نسخه کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 راهی بازار می شود.

شرکت وارنر اعلام کرد که بازی مورتال کامبت اکس برای کنسول های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه نخواهد شد.

به گزارش آکاایران پس از عرضه ی نسخه مخصوص کنسول های نسل هشتم، همه منتظر عرضه این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 بودند. با توجه به تاخیرهای مختلف که برای عرضه این نسخه به وجود آمد، بسیاری از بازی کننده ها امید خودشان را از عرضه این بازی برای پلتفرم های نسل هفتم از دست داده بودند.
شرکت وارنر امروز اعلام کرد که نسخه ی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 این بازی به دلیل نرسیدن به کیفیت قابل قبول، منتشر نمی شود. براساس گفته های شرکت وارنر، استودیوی سازنده خیلی تلاش کرد که این بازی را به کیفیت مناسب برساند، اما این اتفاق نیفتاد.

ایکس باکس 360

وارنر در ادامه صحبت هایش گفت:” ما نمی توانیم این بازی را با کیفیت قابل قبول روی کنسول های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه کنیم. این بازی باید کیفیت مناسب مجموعه بازی های مورتال کامبت را به نمایش در بیاورد و چون این اتفاق رخ نداد، بازی برای پلتفرم های گفته شده عرضه نمی شود. اگر این عنوان را برای ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 پیش خرید کرده اید، می توانید با مراجعه به فروشگاه تمام پول خود را پس بگیرید.”
شرکت وارنر قرار بود این بازی را در خرداد ماه برای ایکس باکس 360 و پلی استیش 3 راهی بازار کند اما پس از مدتی اعلام شد که این عنوان در پاییز عرضه می شود.
لازم به ذکر است که بازی مورتال کامبت اکس رکورددار سریع ترین فروش در بین این مجموعه بازی ها است. تا این لحظه DLC های مختلفی هم برای این بازی عرضه شده که لباس ها و شخصیت های جدید به همراه داشته اند.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات