نسخه PC بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم ناامیدتان می کند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نسخه PC بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم ناامیدتان می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نسخه PC بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم ناامیدتان می کند
,[categoriy]

آکاایران: نسخه PC بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم ناامیدتان می کند

آکاایران شرکت کونامی قبلا اعلام کرده بود که نسخه ی کامپیوتر بازی «متال گیرسالید 5: درد فانتوم» روی شبکه استیم (Steam)عرضه می شود.

شرکت کونامی درحالی نسخه کامپیوتر بازی «متال گیرسالید 5: درد فانتوم» را روی دیسک راهی بازار کرد، که در دیسک آن تنها فایل اجرای برنامه ی استیم قرار گرفته است.

 

به گزارش آکاایران درحالی که این بازی به شکل رسمی از فردا روی شبکه استیم قابل بازی خواهد بود، کاربرانی که نسخه فیزیکی این عنوان برای کامپیوتر را خریداری کرده بودند، با صحنه عجیبی مواجه شدند. یکی از افرادی که نسخه فیزیکی این بازی را برای کامپیوتر خریداری کرده، گفته است که بازی روی دیسک وجود ندارد. شرکت کونامی تنها فایل نصب نرم افزار استیم را روی این دیسک ها قرار داده و کاربران در آخر باید بازی را از این شبکه دانلود کنند. با توجه به تصاویر منتشر شده، در دیسک قرار داده شده در بسته بندی نسخه فیزیکی این بازی برای کامپیوتر، تنها یک فایل 8 مگابایتی برای نصب نرم افزار اسیم قرار دارد.

,[categoriy]

پس از مشکلات به وجود آمده میان هیدئو کوجیما (سازنده ی مجموعه بازی های متال گیرسالید) و شرکت کونامی و اتفاقاتی که برای قسمت جدید مجموعه بازی های سایلنت هیل افتاد، بسیاری از کاربران از کونامی بسیار ناراضی هستند. این اتفاق هم موج جدیدی از اعتراض ها را در پی داشته است. درحالی که کونامی نام کوجیما را از روی بسته بندی بازی حذف کرده و سعی کرده به کمترین میزان به نام این بازی ساز اشاره شود، بسیاری از منتقدان به این موضوع اشاره کرده اند که آخرین نسخه از مجموعه بازی های متال گیرسالید، یک عنوان بی نقص از هیدئو کوجیما به حساب می آید.

,[categoriy]

بازی متال گیر سالید 5: درد فانتوم فردا به شکل رسمی منتشر می شود، اما نقدهای بازی هفته گذشته منتشر شده بودند. در تمام این نقدها به این موضوع اشاره شده بود که پنجمین نسخه از مجموعه بازی های متال گیرسالید، یک عنوان بی نظیر است. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که سایت های GameSpot و IGN به این بازی امتیاز کامل 10 را اهدا کردند.

منبع: VG247

منبع :

نسخه PC بازی متال گیرسالید 5: درد فانتوم ناامیدتان می کند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات