loading...
نسخه کامپیوتر بازی Need for Speed با تاخیر مواجه شد

آکاایران: نسخه کامپیوتر بازی Need for Speed با تاخیر مواجه شد

آکاایران نسخه جدید مجموعه بازی های Need for Speed که یک بازسازی مجدد از این مجموعه بازی ها به حساب می آید تا مدتی دیگر برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 راهی بازار می شود؛ اما نسخه کامپیوتر آن با تاخیر مواجه شد.

الکترونیک آرتز اعلام کرد که نسخه کامپیوتر بازی Need for Speed در سال 2016 راهی بازار می شود.

به گزارش آکاایران استودیوی Ghost Games به همراه شرکت الکترونیک آرتز که سازنده نسخه جدید مجموعه بازی های Need for Speed به حساب می آیند، اعلام کردند که نسخه کامپیوتر NFS همراه با نسخه کنسولی راهی بازار نمی شود و علاقه مندان می توانند در سال 2016 آن را تجربه کنند.
الکترونیک آرتز اعلام کرد که نسخه کامپیوتر Need for Speed جدید در بهار سال 2016 منتشر می شود و سازندگان در این مدت کار ساخت بازی را ادامه می دهند تا نسخه نهایی یک عنوان باکیفیت باشد. درحالی که نسخه کامپیوتر این بازی از روی نسخه کنسولی پورت می شود، استودیوی سازنده برای بهبود فریم ریت و کیفیت بازی، نسخه کامپیوتر آن را با تاخیر راهی بازار می کند.
استودیوی Ghost Games اعلام کرد که آن ها روی گرافیک نسخه کامپیوتر بیشتر کار می کنند تا کیفیت نهایی بسیار بالا باشد. همچنین مشخص شد که نسخه کامپیوتر با تمام مضامین دانلودی که برای نسخه کنسولی عرضه می شود، راهی بازار خواهد شد.

نسخه کامپیوتر بازی Need for Speed با تاخیر مواجه شد

شرکت الکترونیک آرتز تا مدتی دیگر نسخه آزمایشی این بازی را برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه می کند و علاقه مندان از هم اکنون می توانند برای دریافت آن به این لینک مراجعه کنند.
این بازی در تاریخ 12 آبان برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 راهی بازار می شود.

منبع: VG247

منبع :

تبلیغات