فال آوت4 روز اول عرضه اش 12 میلیون نسخه فروخت

آکاایران: فال آوت4 روز اول عرضه اش 12 میلیون نسخه فروخت

آکاایران شرکت بازی سازی بتسدا از فروش شگفت انگیز شماره ی چهارم از مجموعه بازی های فال آوت خبر داده است طبق خبری که این شرکت منتشر کرده، فال آوت4 توانسته است در روز اول عرضه اش، 12 میلیون نسخه بفروشد. بتسدا می گوید که این مقدار، برابر با 750 میلیون دلار فروش است. این آمار منتشر شده، فال آوت4 را به موفق ترین بازی امسال تبدیل می کند.

به گزارش آکاایران

فروش 750 میلیون دلاری فال آوت4 این بازی را بالاتر از ندای وظیفه: عملیات سری 3 قرار می دهد.

بتسدا هم چنین گفته که نسخه ی ویژه ی فال آوت4 که Fallout 4: Pip-Boy Edition نام دارد، بیشترین مقدار فروش روز اول را در بین تمام نسخه های ویژه ی بازی های ویدیویی داشته است.

فال آوت4 هم چنین در فروش دیجیتال هم موفق بوده است. این بازی توانسته با شکستن رکورد جی تی ای5، در روز اول عرضه اش بیش از 470 هزار بازی کننده ی همزمان روی استیم داشته باشد. اپ Fallout Pip-Boy هم که به بازی کننده ها اجازه می دهد بازی را توسط یک اپ در کنار دسته شان مدیریت کنند، در صدر بازی های اپ استور اپل قرار گرفته است. بر اساس آماری که وب سایت Twitch ارایه داده، فال آوت4 هم چنین در بین بازی های امسال بیشترین تعداد بازدید را در روز عرضه اش روی این سایت داشته است.

«ولاتکو اندونوف»، مدیرعامل شرکت بازی سازی بتسدا در بیانیه ای گفته است: “به تاد هاوارد، کارگردان استودیوی بازی سازی بتسدا و تیم با تجربه اش که این بازی شگفت انگیز را ساخته افتخار می کنیم.”

فال آوت4 در روز نوزدهم آبان برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه شد.

منبع: Bethsoft.com

منبع :

تبلیغات